Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ide Vam na živce?

Zato ti i kažem... Određene tvoje podatke ima koliko sam shvatila, nije se javila na dan dogovorene primopredaje.... Mislim da je to dovoljno za ostavit neutralnu. Tragedija bi bila da ste u istom kvartu pa da se nije javila, a kamoli ovako kad si bila spremna doći u drugi grad.... Ne znam....
2017 01 09
Ma poslat cu ja njoj lijepo porukicu da se zapita.zavlacit tako nekoga.strasno.sad da mi ih dzaba daje i donese na kucni prag ne bi ih uzela.bolje s takvima ne imati posla..
2017 01 09
> Henazg: > Možeš joj ostaviti neutralnu ali napisati kako je jer ovo je stvarno... bespredmetno komentirati... Di bi stigli da svaka od vas siba povratne prema raspolozenju :')
2017 01 09
> IvanaMarenkovic: > Ma poslat cu ja njoj lijepo porukicu da se zapita.zavlacit tako nekoga.strasno.sad da mi ih dzaba daje i donese na kucni prag ne bi ih uzela.bolje s takvima ne imati posla.. A da jednostavno stanes? Prvo, jedan dan jos nije zakasnila javiti se, mrvu tolerancije. Drugo, zaista imas tak silnu potrebu natezati se unedogled pisanjemporuka? Ok, iako, vecina ti tad iz inata ne bi prodala. Trece, mislis da si, u konacnici, totalnom strancu toliko bitna da ce se ista zapitati? Preodgajas tudju odraslu djecu? A sve zbok krpice ili slapice? Ok.
2017 01 09
> cipelitza: > > IvanaMarenkovic: > > Ma poslat cu ja njoj lijepo porukicu da se zapita.zavlacit tako nekoga.strasno.sad da mi ih dzaba daje i donese na kucni prag ne bi ih uzela.bolje s takvima ne imati posla.. > A da jednostavno stanes? Prvo, jedan dan jos nije zakasnila javiti se, mrvu tolerancije. Drugo, zaista imas tak silnu potrebu natezati se unedogled pisanjemporuka? Ok, iako, vecina ti tad iz inata ne bi prodala. Trece, mislis da si, u konacnici, totalnom strancu toliko bitna da ce se ista zapitati? Preodgajas tudju odraslu djecu? A sve zbok krpice ili slapice? Ok. Cekam ja 17 dana da se ona udostoji javiti i mogla je barem javiti.to je stvar.pa necu ja nekoga moliti da mi nesto proda.pa neka kaze od...bi i dobro.a ne navlaciti
2017 01 09
> IvanaMarenkovic: > > cipelitza: > > > IvanaMarenkovic: > > > Ma poslat cu ja njoj lijepo porukicu da se zapita.zavlacit tako nekoga.strasno.sad da mi ih dzaba daje i donese na kucni prag ne bi ih uzela.bolje s takvima ne imati posla.. > > A da jednostavno stanes? Prvo, jedan dan jos nije zakasnila javiti se, mrvu tolerancije. Drugo, zaista imas tak silnu potrebu natezati se unedogled pisanjemporuka? Ok, iako, vecina ti tad iz inata ne bi prodala. Trece, mislis da si, u konacnici, totalnom strancu toliko bitna da ce se ista zapitati? Preodgajas tudju odraslu djecu? A sve zbok krpice ili slapice? Ok. > Cekam ja 17 dana da se ona udostoji javiti i mogla je barem javiti.to je stvar.pa necu ja nekoga moliti da mi nesto proda.pa neka kaze od...bi i dobro.a ne navlaciti Ako cekas 17 dana problem je tek u tebi. Ja bih bila na sebe ljuta da se ne znam zaustavit i stavit stvari u perspektivu. Ne cekas ni pregled ni operaciju ni organ za zivot spasit. Reci bogufala.
2017 01 09
Hej Cici, hvala ti na ovome...> cici1950: > > Petite_Loira: > > Tko će meni vjerovati prvi? Još mi nitko nije ni dao priliku da imam jednu pozitivnu :) Al strpljiva sam ja :) > Ne mora ti vjerovat, a onda ti njemu vjeruj i posalji prva, ili kupi prva pa zasluzi povjerenje.Nista nema garanciju ali ipak ....
2017 01 09
Uglavnom mi stižu poruke za zamjenu. To znači da ja odaberem nešto u tom iznosu od osobe koja se ponudi? Valjda vas neću naživcirati s pitanjima pa da otvorimo novu temu: živcira me kad dođu novi i ništa ne kuže :) Pa vidiš da su ti dali priliku, ako imaš poruku😀
2017 01 09
> cipelitza: > > Henazg: > > Možeš joj ostaviti neutralnu ali napisati kako je jer ovo je stvarno... bespredmetno komentirati... > Di bi stigli da svaka od vas siba povratne prema raspolozenju :') Ovdje se radi o ženi u visokom stadiju trudnoće koja je bila spremna osobno doći u drugi grad i to po ovako hladnom vremenu. Mislim da se tu ne radi o olakom šibanju povratnih. Ja x cura koje su me ispalile, tražile da rezerviram nešto za njih pa se više ni ne javile, a uzele su podatke za uplatu i sl., nisam "počastila" povratnom... Ali mislim da je ovo slučaj za ostaviti takvu poruku.
2017 01 10
> Adriana90: > > katarinamartina: > > U buduće kada me netko pita kako meni stoji haljina ili nešto drugo, odgovorim 'Meni super stoji' > x-) dobra, ovo ću iskoristit! ;)
2017 01 10
> cipelitza: > > IvanaMarenkovic: > > > cipelitza: > > > > IvanaMarenkovic: > > > > Ma poslat cu ja njoj lijepo porukicu da se zapita.zavlacit tako nekoga.strasno.sad da mi ih dzaba daje i donese na kucni prag ne bi ih uzela.bolje s takvima ne imati posla.. > > > A da jednostavno stanes? Prvo, jedan dan jos nije zakasnila javiti se, mrvu tolerancije. Drugo, zaista imas tak silnu potrebu natezati se unedogled pisanjemporuka? Ok, iako, vecina ti tad iz inata ne bi prodala. Trece, mislis da si, u konacnici, totalnom strancu toliko bitna da ce se ista zapitati? Preodgajas tudju odraslu djecu? A sve zbok krpice ili slapice? Ok. > > Cekam ja 17 dana da se ona udostoji javiti i mogla je barem javiti.to je stvar.pa necu ja nekoga moliti da mi nesto proda.pa neka kaze od...bi i dobro.a ne navlaciti > Ako cekas 17 dana problem je tek u tebi. Ja bih bila na sebe ljuta da se ne znam zaustavit i stavit stvari u perspektivu. Ne cekas ni pregled ni operaciju ni organ za zivot spasit. Reci bogufala. Tu si u pravu.samo uzmi u obzir da mi se bas ne da ici po trgovinama jer cuvam bebu u 8.mj.trudnoce,a kao drugo mislila sam aj zena je 20-ak min.od mene pa nek si i ona zaradi i super.ne mora se zaje s postom i bankom i sta ja znam.ok.ja ispala glupa al ajmo dalje
2017 01 10
> IvanaMarenkovic: > > cipelitza: > > Ako cekas 17 dana problem je tek u tebi. Ja bih bila na sebe ljuta da se ne znam zaustavit i stavit stvari u perspektivu. Ne cekas ni pregled ni operaciju ni organ za zivot spasit. Reci bogufala. > Tu si u pravu.samo uzmi u obzir da mi se bas ne da ici po trgovinama jer cuvam bebu u 8.mj.trudnoce,a kao drugo mislila sam aj zena je 20-ak min.od mene pa nek si i ona zaradi i super.ne mora se zaje s postom i bankom i sta ja znam.ok.ja ispala glupa al ajmo dalje velim ti cisto dobronamjerno, postedi sebe ikakve suradnje s nekim tko nece ni na poruku odgovorit ili te na bilo koji nacin zavlaci. ak se nemres vec u porukama dogovorit, sta bi tek bilo da dodjes na primopredaju pa se ona ne pojavi. cuvaj sebe i bebu, ne trosi ni zivce ni vrijeme ni fiz energiju na ovo. kamoli novce kod nekoga kome nije stalo, koji god razlog da ima. stvarno nije vrijedno.
2017 01 10
Istina :) jutros sam joj poslala poruku samo da je moze biti sram raditi kretena od trudne zene i da ne treba se vise "zamarati" i zanimljivo kako je odgovorila u minuti.hvala curke!
2017 01 10
> Henazg: > > > Ovdje se radi o ženi u visokom stadiju trudnoće koja je bila spremna osobno doći u drugi grad i to po ovako hladnom vremenu. Mislim da se tu ne radi o olakom šibanju povratnih. Pa jel za prodavačica tjera ženu u visokom stadiju trudnoće da se gura u drugi grad po ovakvom vremenu po taj artikal? :O Ili je to možda trudnica sama htjela? :') Dok čuva trudnoću, kao.:/ Osim neodgovornog i sporog dogovaranja ajmo prodavačici još natovariti i to da zlostavlja trudnice :D Dajte najte.
2017 01 10
> IvanaMarenkovic: > Istina 😃 jutros sam joj poslala poruku samo da je moze biti sram raditi kretena od trudne zene i da ne treba se vise "zamarati" i zanimljivo kako je odgovorila u minuti.hvala curke! slozis se i nastavis joj slati poruke. to je vec maltretiranje. u narodu poznato i kao "peglanje". i ako netko od nekoga radi kretena, tesko da to ona radi od tebe. ona te, naime, ignorira. a ti si ta koja ne prestaje skakat po njenom inboksu. i da, iskreno, uopce ne kuzim argument o trudnoci. nije da s njom ima ikakve veze. mnoge bi te pitale sta oces od njih, alimentaciju?
2017 01 10