Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ide Vam na živce?

Dakle.trebale su mi cizmice i da,bila sam spremna sjesti u auto i otici po njih jer lakse mi i tako da me suprug odveze 20min od nas nego da hodam po trgovinama.a i da njoj olaksam da ne trci u postu il tisak.i ona je to odbila,kao javit ce se sutra i donijeti.i ok.ne javlja se i tko je je... vise.nisam nis rekla osim da je neodgovorna i samo da je rekla da nema vremena il sta ja znam ok.
2017 01 10
"nisi rekla nista", a pises da se nastavljas s njom dopisivati. ako se tvoje pisanje njoj i njeno ignoriranje tebe moze tako nazvati. i tak
2017 01 10
> IvanaMarenkovic: > Dakle.trebale su mi cizmice i da,bila sam spremna sjesti u auto i otici po njih jer lakse mi i tako da me suprug odveze 20min od nas nego da hodam po trgovinama.a i da njoj olaksam da ne trci u postu il tisak.i ona je to odbila,kao javit ce se sutra i donijeti.i ok.ne javlja se i tko je je... vise.nisam nis rekla osim da je neodgovorna i samo da je rekla da nema vremena il sta ja znam ok. Možda je ženu strah da joj se u kući ne porodiš. :P
2017 01 10
Hahahaa moze bit :D ma sve 5,rijeseno i ok.nisam znala da ce rasprava ici u ovakvim razmjerima.samo sam na temu komentirala svoju situaciju.zalosno je da toga svega ima opcenito.nikad nisam nekoga zavlacila ni prevarila za ista pa nemogu shvatiti kako netko ima srca takvo nesto nekome napraviti.
2017 01 10
> IvanaMarenkovic: > Hahahaa moze bit :D ma sve 5,rijeseno i ok.nisam znala da ce rasprava ici u ovakvim razmjerima.samo sam na temu komentirala svoju situaciju.zalosno je da toga svega ima opcenito.nikad nisam nekoga zavlacila ni prevarila za ista pa nemogu shvatiti kako netko ima srca takvo nesto nekome napraviti. da ti ne proda cizme? stvarno ne znam kako spava nocu. "Pa bas jadno da ne povjerujes..fino cu joj srociti kulturnu poruku pa i ostaviti negativnu da ne zavlaci i druge cure..bas su cudni,a do sad nisam imala takvih bisera :D hvala ti,draga ;)" tvoja izjava od jucer. upravo si ti stvar digla u ove razmjere.
2017 01 10
Uopce se ne razumije poanta svega sto sam htjela reci ali ne da mi se uopce besmisleno raspravljati.sve ok.zajeb koji je rijesen.pozdrav.
2017 01 10
> boingboing: > Ide vam na živce kada pošaljete upit za nešto i ne dobijete odgovor, a vidite da se korisnica uredno prijavljuje?? > Meni je za oko zapela jedna parka i poslala sam nekoliko poruka, a ona ništa. > Tražila sam ju sliku kako parka stoji... Sve mi je to sumljivo iako ima jednu pozitivnu povratnu.. Ide mi na živce sve to...pošaljem upit za jedan artikal, žena mi odgovori da artikal nije više dostupan... Ja se zahvalim i nakon tri dana tražim nešto slično, i opet naletim na taj artikal i vidim da nije obrisan i da nije ni obilježen da je prodan...Znam da sam trebala produžiti dalje, ali pošaljem ja ženi poruku, da mi samo kaže da ako se uredno stalno prijavljuje kako nema vremena napisati da je artikal prodan...i šta mislite da mi je odgovorila?! To nije vaš problem....to mi je odgovorila... A ja njoj da joj se zahvaljujem na ljubaznom odgovoru i da bi je možda trebalo prijaviti da oglašava artikal koji nema i da za to postoji forum...i šibnem joj link od jedne slične teme...a ona meni smajlića i lijepi pozdrav.... Boli je briga....e to me živcira...
2017 01 10
Ne znam zašto se živcirate... Pa zar je vrijedno toga? Upravo čekam jedne tenisice, prodavačica je izvrsna, ljubazna je, susretljiva, slala mi je dodatne fotke, poslano je 4 sata nakon uplate... Na takve trebate "gubiti" vrijeme. Ne na one koje vas ignoriraju, da ne govorim o daljnjem živciranju. Zaboravite i bok. :)
2017 01 10
> Nensi1506: > > boingboing: > > Ide vam na živce kada pošaljete upit za nešto i ne dobijete odgovor, a vidite da se korisnica uredno prijavljuje?? > > Meni je za oko zapela jedna parka i poslala sam nekoliko poruka, a ona ništa. > > Tražila sam ju sliku kako parka stoji... Sve mi je to sumljivo iako ima jednu pozitivnu povratnu.. > Ide mi na živce sve to...pošaljem upit za jedan artikal, žena mi odgovori da artikal nije više dostupan... > Ja se zahvalim i nakon tri dana tražim nešto slično, i opet naletim na taj artikal i vidim da nije obrisan i da nije ni obilježen da je prodan...Znam da sam trebala produžiti dalje, ali pošaljem ja ženi poruku, da mi samo kaže da ako se uredno stalno prijavljuje kako nema vremena napisati da je artikal prodan...i šta mislite da mi je odgovorila?! > To nije vaš problem....to mi je odgovorila... > A ja njoj da joj se zahvaljujem na ljubaznom odgovoru i da bi je možda trebalo prijaviti da oglašava artikal koji nema i da za to postoji forum...i šibnem joj link od jedne slične teme...a ona meni smajlića i lijepi pozdrav.... > Boli je briga....e to me živcira... E pa to je stvar.naravno da to naljuti covjeka.a gle,ima drugih prodavaca i vjerojatno jos boljih artikala tak da tko ih je.... ;)
2017 01 10
jos ce se sve svesti na to da ste "nazivcirane", pa zelite silom nazivcirat i druge, koji se ne zivciraju uopce. sve je to okej
2017 01 10
> IvanaMarenkovic: > > Nensi1506: > > > boingboing: > > > Ide vam na živce kada pošaljete upit za nešto i ne dobijete odgovor, a vidite da se korisnica uredno prijavljuje?? > > > Meni je za oko zapela jedna parka i poslala sam nekoliko poruka, a ona ništa. > > > Tražila sam ju sliku kako parka stoji... Sve mi je to sumljivo iako ima jednu pozitivnu povratnu.. > > Ide mi na živce sve to...pošaljem upit za jedan artikal, žena mi odgovori da artikal nije više dostupan... > > Ja se zahvalim i nakon tri dana tražim nešto slično, i opet naletim na taj artikal i vidim da nije obrisan i da nije ni obilježen da je prodan...Znam da sam trebala produžiti dalje, ali pošaljem ja ženi poruku, da mi samo kaže da ako se uredno stalno prijavljuje kako nema vremena napisati da je artikal prodan...i šta mislite da mi je odgovorila?! > > To nije vaš problem....to mi je odgovorila... > > A ja njoj da joj se zahvaljujem na ljubaznom odgovoru i da bi je možda trebalo prijaviti da oglašava artikal koji nema i da za to postoji forum...i šibnem joj link od jedne slične teme...a ona meni smajlića i lijepi pozdrav.... > > Boli je briga....e to me živcira... > E pa to je stvar.naravno da to naljuti covjeka.a gle,ima drugih prodavaca i vjerojatno jos boljih artikala tak da tko ih je.... ;) Jesi li ti svjesna, da nervozu i 'žuč' prenosiš na nerođeno dijete? Navalila si na prodavačicu i tučeš po njoj kao da ti mora prodati čizme. E pa ne mora. :P
2017 01 10
Mora jer će dobit jecmenac😥
2017 01 10
> IvanaHercegovac: > Mora jer će dobit jecmenac😥 😂😂😂
2017 01 10
> IvanaHercegovac: > Mora jer će dobit jecmenac😥 Bolje ječmenac nego gripu. >:(
2017 01 10
Zdravije ja zivim bez ovog foruma i prepametnih ljudi.strasne ste.pozdrav!
2017 01 10