Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dobro, koji vam je K žene?

evo moram priznati da se i meni 1 desilo da trazim 15kn za s kutiju, ali na mom tisku nije bilo ni S ni M kutije (cesto nemaju ni papiriće za ispunjavanje ,:( ) i da sam na kraju uspjela u kovertu staviti..da nebi morala nadoplatiti još 10kn na L kutiju... i isto moram priznati da se nisam sjetila uplatiti natrag 5 kn :/ ali mogla bih...još uvijek
2017 01 22
Mene zanima koliko poštarine uzimaju korisnice koje prodaju ''markirane'' vrećice?! :') :') :') Jel šalju u koverti ili u kutijama ili pak preporučeno poštom? :') :') Da li uopće netko to kupuje? Vidim da su nakon boca za vodu postale popularne vrećice, upravo naletim na 2 takva oglasa, šta još nećemo prodavat x-) Mislim da za ove korisnice ide također pitanje ''koji vam je k'' i jedan veliki upitnik :')
2017 01 22
mislim mene ne smeta kad ljudi pitaju ponovo jel oštećeno, jasno mi je da žele biti sigurni, a uostalom ako znate da je vaša roba ok, nije vam problem odgovoriti na pitanje.. u svakom slučaju očito nas ima svakakvih tu...
2017 01 22
moram reć da sam do sada imala ljepa iskustva i s prodajom i s kupnjom, i nadam se da će tako i ostati.. :)
2017 01 22
Ne zivciraju me dodatna pitanja i slikanja, dapace, kad kupac zna sta ocekivat u paketu ne stresiram se hoce li mu se svidjati ili ne, obostrano zadovoljstvo i mir haha😃
2017 01 23
Sve pitam..od oštećenja,do rupica, mucica i sl.. Ima nas svakakvih...a time smanjujem neugodna iznenađenja sebi kao i prodavaču... Ili ne daj Bože ako te želi preveslati imaš se čime ograditi...jer nakon mog pitanja, a njenog prešućivanja imam čistu situaciju. Nema nisam vidila... Lijepo sam pitala...pogledaj... Ovo je kupovina na neviđeno i treba biti oprezenan..ne želim kupovati nešto što sam već sama bacila u smeće.
2017 01 23
> Brdosuza: > Sve pitam..od oštećenja,do rupica, mucica i sl.. > Ima nas svakakvih...a time smanjujem neugodna iznenađenja sebi kao i prodavaču... > Ili ne daj Bože ako te želi preveslati imaš se čime ograditi...jer nakon mog pitanja, a njenog prešućivanja imam čistu situaciju. > Nema nisam vidila... > Lijepo sam pitala...pogledaj... > Ovo je kupovina na neviđeno i treba biti oprezenan..ne želim kupovati nešto što sam već sama bacila u smeće. Potpisujem 👍
2017 01 23
slažem se, poštedi neugodnosti obje
2017 01 24
1 2