Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIP clanstvo i promovirani artikli/Pomoc

Probala sam uplatit vip clanstvo i jedan promovirani artikl no nezeli mi uplatit prek mobitela probala sam preko dva broja jedan tele2 drugi ht No pise mi da upisem dovoljan format brojeva Mislila sam da je mozda u cijeni rijec te da moze samo od 25kn no idalje ne zeli mi uplatiti se Jel neko imo slican problem Zna netko neko rijesenje 😄
2017 01 25
Odustani i ne troši novce. Bilo je previše tema da to ne radi i da ne iskaže taj artikl taj dan ili uopće iako je plaćeno. ,:(
2017 01 25
Uopće ti se ne isplati na to trošit kad ni ne radi.
2017 01 26
Nikada nisam plaćala vip članstvo, ali sam par puta platila promovirani artikl (2 dana=3kn) i onu drugu opciju (1 dan=1,5kn) i meni je sve radilo kak'spada. Svaki put sam nešto prodala. Ne nužno baš taj oglašeni artikl, nego neku drugu stvar s profila, ili čak više njih.
2017 01 26
Opcije po 1.5 kn su mi znale normalno raditi i uvijek bi nešto prodala. A nekad označim datum, a na kraju mi bubne tamo neki datum u razmaku 14 dana od označenog. To je stvarno lutrija s tim promoviranim artiklima i mislim da se ne isplati ulagati novac u to, eventualno neki manji iznos.
2017 01 26
Meni ponekad bi na promoviranom artiklima pomaknulo datum al uvijek bi iskoristila uslugu, al znaju malo zezati s tim uslugama opcenito
2017 01 26
> fedora: > Nikada nisam plaćala vip članstvo, ali sam par puta platila promovirani artikl (2 dana=3kn) i onu drugu opciju (1 dan=1,5kn) i meni je sve radilo kak'spada. Svaki put sam nešto prodala. Ne nužno baš taj oglašeni artikl, nego neku drugu stvar s profila, ili čak više njih. Bok, a kako se uopće to potvrdi? Meni nudi na 'dodijeli' odabir artikla. odaberem i onda ništa, nema neka potvrda, nešto
2017 05 05
ja sam aktivirala tj kupila vip uslugu, i potrosila novce hahah, ali usluga mi nije aktivirana koliko vidim.. i kad odem u postavke pise mi da trebam kupiti ponovo.. ne razumijem zasto se nije aktiviralo? zna li netko :/ vidim da po komentarima zna bit prevara nekakva ili?
2017 09 17
Mmilic2806 isto se i meni desilo prije par dana :(
2017 09 22
Također mi se dogodilo isto to - platila sam uslugu vip članstvo i nije se aktivirala. Wtf?
2017 10 02
Ja sam platila i ništa ?imam kod i bačen novac! Ako mi pomognu javim eto nova sam . Slobodno koji savjet💛> tinazagreb11: > Probala sam uplatit vip clanstvo i jedan promovirani artikl no nezeli mi uplatit prek mobitela probala sam preko dva broja jedan tele2 drugi ht > No pise mi da upisem dovoljan format brojeva > Mislila sam da je mozda u cijeni rijec te da moze samo od 25kn no idalje ne > zeli mi uplatiti se > Jel neko imo slican problem > Zna netko neko rijesenje > 😄 >
2019 01 27
Da također ni meni, to nije ok. Što planiras ja sam poslala mail ✍️> FairlyLocal: > Također mi se dogodilo isto to - platila sam uslugu vip članstvo i nije se aktivirala. Wtf?
2019 01 27
Meni su naplatili i nisu aktivirali?cure javim kako je prošlo poslala sam na mail!!:)> MarijaArbanas: > Ja sam platila i ništa ?imam kod i bačen novac! Ako mi pomognu javim eto nova sam . Slobodno koji savjet💛> tinazagreb11: > > Probala sam uplatit vip clanstvo i jedan promovirani artikl no nezeli mi uplatit prek mobitela probala sam preko dva broja jedan tele2 drugi ht > > No pise mi da upisem dovoljan format brojeva > > Mislila sam da je mozda u cijeni rijec te da moze samo od 25kn no idalje ne > > zeli mi uplatiti se > > Jel neko imo slican problem > > Zna netko neko rijesenje > > 😄 > >
2019 01 27
I ja wtf?!!! Ajmo nešto napraviti? Pa nesmiju tako> FairlyLocal: > Također mi se dogodilo isto to - platila sam uslugu vip članstvo i nije se aktivirala. Wtf?
2019 01 27