Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

pantenol rastvor

Gdje ga mogu nabaviti u Hrvatskoj? Ili mozda netko od vas ima a da prodaje? hitno :)
2017 01 26
Ja sam u Splitu kupovala u ljekarni
2017 01 26
Cemu to sluzi i da li je to nesto sto moram imati doma? :D
2017 01 26
> LeSock: > Cemu to sluzi i da li je to nesto sto moram imati doma? :D Pantenol rastvor za kosu je preparat koji je izuzetno koristan i široko dostupan u svim apotekama. Ne samo što je dobar za njegu vlasišta, već se može upotrebljavati i kao svojevrsna krema za lice. On je prepun vitamina koji pomažu regeneraciju ćelija i tkiva. Naročito je djelotvoran kada su u pitanju koža glave, obraza, čela i predjela ispod očiju. Jako brzo uspostavlja pH ravnotežu na mjesta gdje se nanosi, pri tom hraneći ih svim korisnim materijama. Na ovaj način, koža se štiti od brojnih infekcija i upala. One su neprijatelj broj jedan i glavni uzročnih dermatoloških problema.
2017 01 26
Ja sam pantenol rastvor kupila u gradskoj ljekarnoj, nakon poduzeg trazenja...Dobra je to stvar za kosu ;)
2017 01 26
> Benedicta: > Ja sam pantenol rastvor kupila u gradskoj ljekarnoj, nakon poduzeg trazenja...Dobra je to stvar za kosu ;) Koliko kn? Cula sam da se korusti sa kosili samponom da kosa jaca
2017 01 26
Kako se to koristi? Umiješa se u šampon ili direktno na vlasište pa se ispere?
2017 01 27