Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Traže se H&M traperice za curicu :D

Oprostit si ne mogu što ih nisam kupila pa da nas sada čekaju u ormaru! Tad su nam bile velike :( Dakle, H&M traperice na "trapez", flare jeans na dnu su imale vezeno bijelo kao čipku! Više ih nema, čak ne mogu ni pronaći na netu slike...vjerojatno će neka mama frajerice znati o kojim pišem, jer su bile zaista posebne. Tražimo veličinu 92 ili 98!
2017 01 30
Pokušala sam sve moguće kombinacije upisati u google, ne pronalazim sliku...Ako može koji savjet kako da ih pronađem u bespućima interneta...i na kojim još stranicama da pogledam "polovne" H&M stvari, obzirom da su hlače od prošlogodišnje kolekcije... Kad bih bar pronašla fotku pa bih oglasila potragu :D
2017 01 30
Elica pogledaj na ebay.co.uk, ebay.de i sl.
2017 01 30
ebay.de? nisam uopce znala da ima to :D
2017 01 31
Ne mogu uopce pronaci fotku na netu... :( Problem je sto su hlace bile u prodaji prosle godine, tako da vise na netu ne pronalazim sliku :( A to bi pomoglo svakako :D Ima li ijedna draga mama koja ih ima pa da ako mi ih ne zeli prodati bar fotka pa da ih mogu oglasiti da trazim :D
2017 02 01