Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Objava artikla

Još uvijek ne mogu objaviti artikle. Slike mi normalno učitava, sve rubrike popunim kako treba i kada pritisnem "uplodaj artikl", ništa se ne događa. Da li samo ja imam taj problem?
2017 02 01
Obrati se administratoru za pomoć... Ja nemam tih problema.
2017 02 01
Meni radi normalno. Provijeri ako neka polja ti je crvena znaci da si nesto krivo napisala ili si preskocila
2017 02 01
Meni hoće samo u internet exploreru ali se ne zalim dokle god bar tamo radi. :') (imam Avast pa mozda zato, navodno su Avast i Avira ometali rad Krpa ali ne znam jel taj problem sad već možda i riješen...). Jesu ti tagovi iznad 3 slova, jel imaš nehrvatske znakove poput &%, jel imaš do 5 tagova, jesi li odabrala sve padajuće izbornike i kliknula na nešto iz njih (ne smiju ostati neselektirani koji god se mogu kliknuti), jesi kliknula "prodajem" ili "mijenjam"; jesi li stavila cijenu bez zareza, jesu li slike sigurno uploadane(prestale se one pinki crtice pojavljivati dok diže slike).....
2017 02 01
Ponekad i ja imam taj problem..... I onda pogledam sve ovo što je napisala Uljeshura, popravim...... i dalje neće.....
2017 02 02
Meni puno toga proradi kada obrisem svu povijest u pregledniku. Onda mi sve proradi..znaci idete na povijest i onda vas pita za brisanje podataka o pregledavanju i kliknete "od pocetka" i sigurno ce vam proraditi.
2017 02 02
kod mene sve super štima, jedino mi nekad pojede slikice, pa za nove slobodno upitajte..
2017 02 04
meni sad neće očitavati slike
2017 02 04
Zaboravila sam reci, ponekad (al rijetko😬) upali u inkognito prozoru.
2017 02 05
Da li je moguće oglas koji je prošli tjedan stavljen a artikl nije prodan opet staviti u prodaju bez novog sastavljanja oglasa? Naime ja sam uredila oglas, snizila cijenu,spremila i sad nigdje ne vidim da mogu taj oglas i objaviti.Može info? Hvala.
2017 02 05