Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dupla cjena za zamjene!!!

gdje si nabavila onu podlogu na kojoj si slikala odjeću,sviđa mi se... [:kesi]
2013 04 10
pa normalno je ako mijenjaš za skuplju stvar da ćeš nadoplatit, al ovo.... katastrofa na što smo spali. [:znoji] [:ljut]
2013 04 10
majka mi kupila u yisku-valda sam dobro napisala [:sramezljiv] [:hihot] jysk-yisk kako god [:hihot]
2013 04 10
to je podloga kao za pod ili zid ili što,super je...
2013 04 10
Hahahaha ili kao ono! nisam za zamjene NIKAKO! samo ako ja nadjem nesto kod vas, tj prodajem a kad mi nest treba-hoću zamjenu! pa il jesi ili nisi, msm ak neš mjenjat, prodaji samo, al kad ti nešt treba ne pitaj za zamjenu-neki dan sam jednu takvu SPUSTila [:hihot]
2013 04 10
To je prekrivač za kutnu garnituru :-P prodaje se na metre :-)
2013 04 10
Mislim da je bio na akciji po 58kn metar, a inaće je duplo. Dok nije na akciji
2013 04 10
Odličan je,hvala puno!
2013 04 10
ma mučno je više o ovome što tu rade neke cure raspravljati,neke samo prodaju,ali da kad nešto zatrebaju onda zamjena,a druge bi zamjenu,a kada ih pitaš nije ti u njihovom rangu roba,pod tražim odjeću (kupujem)-traže zamjene,a pod zamjene ostavljaju se oglasi o prodaji,kokošinjac...
2013 04 10
koje su to gluposti ,za prodaju je recimo 50 kuna ,za zamjenu 80 .... bedastoče,pa več ne znaju što da izmišljaju! ja kad zamjena nikad ne gledam na takve stvari ,baš nikad.
2013 04 10
ja sam malo prije imala neugodnu situaciju [:ljut] cura me pita dali se mozemo mijenja za hlace reko dobro pogledat cu i nasla sam kod nje traperice. i posaljem joj link ona meni moje traperice su nove nisu ni jednom nosene placene su 200 kn i dajte mi jos jedne svoje traperice za zamjenu. [:frustriran] znaci ja trebam dat svoje dvoje traperice koje su nosene par puta za jedne njezine koje su kupljene u kineskom. Nemam ja nista protiv sto su traperice kineske,lijepe su stvarno.Al' nije u redu od nje da ona svoje cijeni a tude da ponizava i podcjenjuje [:znoji] . Ove krpice su postala katastrofa,sto se tice svade,prevaram vrijedanja...
2013 04 10
Tema je pun pogodak!! Ovdje stvarno ima svačeg, ali čim vidim da je pri zamijeni cijena veća, kraj. Jbt ideš im na ruku, spuštaš cijene, a one će si fino korigirati cijenu kako i kada žele! Nek odmah onda napišu uvećanu cijenu i bok! Nema šanse da bi se mjenjala s takvom, bolje da me ni ne pitaju. [:hihot]
2013 04 10
nefiri potpisujem. mislim da te nitko nije dozivio.ali u pravu si.
2013 04 10
nemojte se ljutit al ja razumin cure koje snize proizvod ekstra nisko samo da prodaju jer im trebaju pare i naravno da za zamjenu onda to nije realna cijena al takvih je malo, vecina odmah bahato na sve proizvode kazu za zamjenu cijena veca, to ne razumim ni ja [:vrti]
2013 04 10
Ok one koj imaju jako niske cjene al nemožes mi cjenit štikle 100kn i pri zamjeni rec da su 200!! užas!!
2013 04 10