Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dupla cjena za zamjene!!!

Ja sam isto u box napisala da su cijene za zamjenu veće nakon što su me kod zamjena neke cure tražile da im nadoplatim razliku (koja nije bila ni velika, 10-15kn). Ja sam svoje cijene skroz snizila, i uračunala p.pt u njih, pa su me znale tražiti ako je cijena ista da ja platim poštarinu za oboje jer kod njih nije uračunata :/ iako npr. kad mene netko pita za zamjenu te cijene uopće ne gledam, i ako je ista cijena ne pada mi na pamet sad njoj govoriti "e sad mi daj još 1 stvar jer sam napisala u box da su cijene veće". to sam napisala samo da se ogradim od tih koje traže nadoplate, ili još stvari (tu ne govorim o razlici od 100kn, nego od 20ak)
2013 04 10
Ja sam stavila original D&G traperice za 60 kn i javi mi se cura sa zamjenom, reko ok idem pogledati a ona ima kratke majce po 100 kn a traperice po 150, 200 pa kaj bi trebala još doplatiti za kratku majcu? Ja ne dižem cijene u zamjeni kak je cijena tak zamijenim i amen
2013 04 10
ma zato se mjenja predmet za predmet, a o nadoplati 10-20kn stvarno [:ljut] [:frustriran] ja prva ne gledam tako, ok mi da su nam cijene priblizne, al ako netko stavi svoje markirane rebe visoko, a ja svoje markirane rebe nisko, ne pada mi na pamet da nadoplacujem, al ako od mene trazi zamjenu za neki kineski proizvod, nema sanse, a i takvih ima, bar koliko cujem moje sve zamjene su prosle vise manje ok i niko me nije trazio nadoplatu, a bome ni ja nikog, sto u vecini bio slucaj ove ima previse nerealnih cura, al ipak ovo zenska stranica i puno kokosi tu [:hihot]
2013 04 10
imam pitanje-kad je u pitanju zamjena,jel gleda neko cijenu, pa ako je kod mene 100, kod tebe 50, ja uzimam 2 stvari ili 1-1 ? [:smije]
2013 04 11
ja sam tako jucer nasla neku bas super pidzamicu, onako 30 kn, i reko idem joj poslati poruku, kada u opisu: za zamjenu dupla cijena, da bas, onako, ja imam stvari po 15 kn, i sada ce ona reci pidzama je 60 kn i uzeti mi ne znam tri majice...ma de, ne znam vise uopce sta radim tu...
2013 04 11
1 2 3