Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stekanje slika

Ima li jos tko taj problem? Evo vec treci dan uploadam artikl stavim pet slika idem vidit ono jedna slika.. ok uredi artikl dodaj sliku dodam tri cetiri vidi se negdje jedna negdje dvije.. je li itko primjetio ovaj problem?
2017 02 07
I kod mene tako bude 😒
2017 02 07
I kod mene na jednom oglasu... ;)
2017 02 07
I kod mene na par oglasa,ili višak ili manjak slika x-)
2017 02 07
Svaki oglas tako, slike se uploadaju cijelu vječnost
2017 02 09
ajme. po stoti put. smanjite rezoluciju slike, ili smanjite piksele na mobu. i pričekajte da se uplouda. dakle vrte se one crtice, prestanu se vrtiti, ali i dalje nije uploudano. što je veća slika, duže uploada.
2017 02 09
> poleirish: > ajme. po stoti put. smanjite rezoluciju slike, ili smanjite piksele na mobu. i pričekajte da se uplouda. dakle vrte se one crtice, prestanu se vrtiti, ali i dalje nije uploudano. što je veća slika, duže uploada. Znam to sve.. on ucita sliku bez problema al ju ne pokaze..
2017 02 09
ne pokaže ju kad sejvaš jel tako? dakle uplouda, klikneš spremi i kad odeš na artikl, slike nema. to je zato jer se nije uploadalo.
2017 02 10
odi na sliku, desni klik na mišu, properties. koliko piše size i dimensions? recimo, moje su uglavnom iako velikih dimezija - 1200x1600, veličina im je mala. 420 KB. i brzo se uplouda. osim ako mi net šteka.
2017 02 10
Meni takoder kad smanjim rezolucija najnormalnije uploada i vise slika , al nekad zna stekat to
2017 02 10
> poleirish: > odi na sliku, desni klik na mišu, properties. koliko piše size i dimensions? recimo, moje su uglavnom iako velikih dimezija - 1200x1600, veličina im je mala. 420 KB. i brzo se uplouda. osim ako mi net šteka. Uploada se brzo smanjene su sve ok al se ne pokazu uopce sve ja tnam te fore sa smanjivanjem blabla al miskim da jr bilo do krpica
2017 02 10