Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Magnetska rezonanca

Koliko se sjecam medico zna imati preko Croatia osiguranja .znaci tko ima c.o mislim da ne placa ,tako je bilo nekad ali medico je prodan nekoj drugoj korporaciji pa je moguce da je to se promjenilo
2017 02 07
Ja sam na Rebru kod doktorice dobila uputnicu za magnet na Šalati, u poliklinici Neuron - to je kao njihova podružnica. Sad ne znam šalju li sve pacijente tamo ili imaju magnet i baš na Rebru. Prvi put kad sam bila sam dobila termin nakon dan-dva od kad sam došla, drugi termin je bila kontrola za 6mj. Nalaze sam dobila za cca tjedan dana. Tak da vjerojatno ovisi od dijagnoze, i ja sam čula da se dugo čeka pa mi nije bilo baš jasno kaj se dešava :D i nisam niš plaćala, sve mi je zdravstveno pokrilo. Nije niti malo strašno, barem meni. Čak i opuštajuće :D jedino mi je bilo dosadno jer dugo traje pa sam si pjevušila u glavi uz one zvukove aparata :')
2017 02 07
I aparat od 2T je odlican za dijagnostiku, ali najbitnije je tko ocitava nalaz. Logicno mi je ici (kod odabira privatnika) u specijaliziranu kliniku za odredjene stvari. Citaj ocjene radiologa od strane pacjenata i neka to bude glavni kriterij.
2017 02 08
Morat cu si definitivno uzet vremena da prostudiram to sve i da vidim sta je najbolja opcija. Hvala vam svima na savjetima puno! 😘
2017 02 08
Medikol navodno ima podruznicu u Čakovcubili Varaždinu i brzo se dode na red. Imaju akcije cesto Prije mjesec dana radila u Zg kod njih po peti puta i samo rijeci pohvale. Rebro i magnetska jednom i nikad vise
2017 02 09
1 2