Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

kosa slama

Joj sestro bas ja imam vremena da prirodno susim kosu a pogotovo da ju ne tretiram feniranjem il sl. Ne bi licila ni na sto da si to dopustim. ne znam ko ima vremena za to.. svakome nesto pas.. al ne vjerujem da blajhana kosa moze bit lijepa i zdrava.. mozda kratko.. al dugotrajno ne..
2017 02 12
> Zrinkic26: > Joj sestro bas ja imam vremena da prirodno susim kosu a pogotovo da ju ne tretiram feniranjem il sl. Ne bi licila ni na sto da si to dopustim. ne znam ko ima vremena za to.. svakome nesto pas.. al ne vjerujem da blajhana kosa moze bit lijepa i zdrava.. mozda kratko.. al dugotrajno ne.. Navečer opereš, ne ujutro prije posla. Može blajhana kosa biti itekako zdrava, znam po frendici koja se 10 godina blajha i farba, kosa joj je super. Ne eksperimentira, ne mijenja frizerske salone, konstantno odlazi u isti. Negdje sam na netu, ne mogu se sjetiti točno stranice, vidjela fotku cure koja se blajha ili farba smjesom naribanog sapuna i 9% hidrogena. Na fotki je kosa mrak.
2017 02 12
Izgledala bi ko da mi je petardu neko bacio u kosu.. jos siske svaka dlaka svoju politiku vodi. Boze sacuvaj... ljetos sam zaspala sa moktom kosom kad je bilo vruce ujutro mi je kosa bila jos vlazna glavusa me rasturala da sam mislila da cu umrijet a izgledalo jr ocajno.. tak da.. nrmamo svi iste tipovr kose nit si mozemo priustit nefeniranje i sl...
2017 02 12
Tretiranje jakim kemikalijama isusuje kosu,ali isuseno i izgoreno nije isto.izgoreno treba osisati,a isuseno njegovati.kosu nikako nije preporucljivo blajhati u kucnoj radinosti + blajha se iskljucivo i samo izrast
2017 02 13
isuse, di bih došla da ne sušim kosu ,:) Po onim vrućinama kad je 35 stupnjeva mi se prirodno suši po 6h, kaj bi to po zimi tek bilo! Ne kužim kak netko može spavat s mokrom kosom, jednom sam preko ljeta legla s vlažnom, ustala sam se usred noći i išla je posušiti...A i to šta zrinkic kaze, do tipa kose je, ne mogu si to svi priušititi. Moja mama i ja da odemo takve u krevet, probudile bi se ko 2 nadrkana lava poslije lošeg minivala.
2017 02 13
1 2 3