Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Piše 50%, na kasi 100%

Kontroliram i briga me sto svi oko mene frkču nosom,najčešće muz kao neugodno mu.a kad sam se vratila sa 200 kn od te igračke onda je bilo ok.nebi ni kupila tu igračku po punoj cijeni uvijek je skupa mislim da je bila doktorica Pliško u điru .lidl mi se cesto desi duplo kucaju ali nema tamo problema jer je sve zbog brzine i manjka osoblja ,uvijek je guzva kod njih,a Konzum idem na onu samoposlužnu blagajnu pa sam na miru.
2017 02 10
U Plodine više ni ne ulazim. Nešto slično kao kod Fedore:umjesto 11 boca mineralne na računu je naplaćeno 11 paketa! Već mi je na plaćanju blinkala lampica u glavi da nešto ne štima ali bilo nas je četvero,ostali ne žive u HR pa im nije išlo preračunavanje a bilo je toga više... Tri koraka od blagajne sam skužila i nazad. Uglavnom,račune brzinski pregledam do auta,za svaki slučaj.
2017 02 10
Snjezana111 <3 jagode sve mlade izbacile <3
2017 02 10
> Sanja8888: > Snjezana111 <3 jagode sve mlade izbacile <3 Aaa :") Zavidim im što su se riješile snijega i minusa :)
2017 02 10
> SaraKedavra: > Meni je jednom u kauflandu bilo, wc papir je bio u pitanju. I kažem da tamo piše cijena kajaznam 15kn, i veli ona ne, to je akcija od sutra. Pa šta koji klinac onda stavljate dan prije nove cijene? Iz principa neću kupit. Meni se slično dogodilo u konzumu. E sad lijepo slikam "akcije" sa mobitelom. Tako je jednom bio neki detergent na akciji, recimo Ariel za 49,99, na blagajni 79,99, samo sam sliku pokazala i inzistirala na toj cijeni. Kupac je uvijek u pravu ( i kad nije), iako se oni većinom "prave" blesavi,a kupcima se ne zaebava sa pa plate ili odustanu. Trebalo bi lijepo sve ostaviti na blagajni pa neka stornijraju i poslati mail upravi, samo onda opet naebu blagajnice koje nisu krive (uglavnom).
2017 02 10
> SaraKedavra: > Plodine, točno. Do te mjere da ne idem više tamo jer mi idu na sve živce koje imam zbog toga. Najjača stvar ikada- na tvu se vrte reklame keksi domaćica 9,99. Ooo to se mora kupiti. Dođem tamo, vidim ono postolje gdje keksi stoje, nema ništa, al okej, uzmem sa police. Na blagajni redovna cijena. Kako? E pa na akciji je samo ono šta je na tom postolju, ne i ono na policama. Kako je to moguće? Ak su ti keksi na akciji, onda je nebitno gdje *ebeno stoje, pa makar ih ja našla u škrinji sa smrznutom ribom! Sad sam se opet uzrujala zbog toga... Meni u Plodinama u Klc smrdi, ali doslovno, po nekoj ustajaloj jeftinoj plastici. Ne znam jesam li jedina ili imam "fin" nosić.? :') Inače ih izbjegavam jer im akcije nisu "akcije". Ako nešto slučajno kupim na akciji, a na kraju nije odem na info pult, reklamiram, ako ne priznaju tražim lovu natrag. I ne žurim se dok spremam stvari i pregledam račun dok sam još u dućanu. :')
2017 02 10
Plodine su odvratne. Uvijek prljave, ništa nije poslagano, pola toga nema napisanu cijenu, njihovo meso je staro, smrdljivo te nerijetko i pokvareno. Onog što im je na akciji nikad nema. Al mama od firme često dobije bonove za potrošit tamo pa ih uvijek meni da tak da kupujem ipak tamo, al ono..grozni su.
2017 02 10
Plodine ne volim nikako,pa ne idem....a dogodilo mi se isto u Mulleru....dva puta,uvaže pritužbu,vrate novac....ali mi se stvarno ne da kao što kaže Karnipe biti fucking kobac......što polako postajem.... 8-)
2017 02 10
Kanirpe,sorry :")
2017 02 10
> maJa2015: > Meni u Plodinama u Klc smrdi, ali doslovno, po nekoj ustajaloj jeftinoj plastici. Ne znam jesam li jedina ili imam "fin" nosić.? :') DA, baš po plastici, pogotovo na ulazu. Ti domaći dućani niš ne valjaju. Ni plodine ni onaj ktc. Kad prođeš kroz vrata ktc-a kao da si prošao kroz neki vremeplov koji te bacio u devedesete.
2017 02 11
Kaufland vraća novce, ali kontrola računa čim izađe iz kase. Ako uspijem škicnem cijene koje pišu dok se kucaju na blagajni. Ista stvar se često događa i u Bipi pogotovo kad imaju akciju na svoje brandove.
2017 02 11
> kroasan: > > maJa2015: > > Meni u Plodinama u Klc smrdi, ali doslovno, po nekoj ustajaloj jeftinoj plastici. Ne znam jesam li jedina ili imam "fin" nosić.? :') > DA, baš po plastici, pogotovo na ulazu. > Ti domaći dućani niš ne valjaju. Ni plodine ni onaj ktc. Kad prođeš kroz vrata ktc-a kao da si prošao kroz neki vremeplov koji te bacio u devedesete. Meni se svi čude kad spomenem taj "miris" u plodinama :') , sad znam da nisam jedina. Ktc i je iz devedesetih jer se inventar nije mijenjao još od "tornada", samo vlasnici, Bakin, Mercator i sad Ktc (valjda nisam zaboravila nekog između).
2017 02 11
Osjetim i ja to u plodinama, bez brige ,:) Ali mislim da je to na ulazu od bicikala, onih nekih igračaka i kineskih kofera. U ktcu nisam ni bila, žali bože vremena baš jer znam da je sve isto još od Tornada hahaha If you ask me, jedino šta je tamo bilo, a valjalo je- Tornado. Apropo teme, treba se uvijek pratiti na blagajnama, nikad se ne zna. Nisu tete blagajnice krive za to, ali nismo ni mi kolektivno vesla sisali pa da plaćamo 11 kg piletine x-)
2017 02 11
To što pišete meni je Kaufland, sve nekako zbrčkano, mračno, često bez cijena ili s krivima, bezveze mi od prvog dana. Plodine u KC su mi ok. :) Što se mesa tiče, ne vjerujem ni jednom trgovačkom lancu, ali kupim ponekad... :( Nemam ni jedan lanac za koji bi mogla reći da u njemu kupujem sve. Najviše u Lidlu, a povremeno u Plodinama, ostalo vezano uz neke akcije.
2017 02 11
Ja volim kaufland. Tamo se može velika kupovina obaviti i cijene su ok. Volim i lidl, ali on je samo za određene stvari, a ne za sve.
2017 02 11