Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Piše 50%, na kasi 100%

> SaraKedavra: > Osjetim i ja to u plodinama, bez brige ,:) Ali mislim da je to na ulazu od bicikala, onih nekih igračaka i kineskih kofera. Tak sam i ja mislila da je miris od plastičnih artikala koji stoje na ulazu, ali artikli se mijenjaju, a miris uvijek ostaje isti :/ Zamisli udisati to cijeli dan, jadne blagajnice.
2017 02 11
A meni zadnje vrijeme u Tommya, išla kupit nešto i naletim na neki autić 39 kn, nije akcija. Znači 2 autića srednje veličine, lijepo složena i jasno piše cijena Uzmem , kad ono 55 kn??? Reko nije nego 39. Mi tamo, dakle 39 i ne postoji drugi autić nego taj, i ne postoji nigdje cijena od 55. Btw, već je naplatila i zaključila račun. I šta sad?? Ona slegne ramenima, ne zna ona, samo tu radi. Ja kažem da onda neću uzet. Vrati se žena, tuče autić kad izbaci 57,99. Reko dobro odakle sad te tri kn??? Lijepo piše na računu 55????? Ona ne zna, sliježe ramenima.. Pa kažem ok, ali kako je sad ista šifra stvorila 3 kn, a maloprije issta ta 55, a tamo 39..??? Gleda me blijedo i daje mi 58 kn??? Puko mi film i kažem ok, hvala i doviđenja... Svašta!!!!!!!
2017 02 11
> Majalike: > A meni zadnje vrijeme u Tommya, išla kupit nešto i naletim na neki autić 39 kn, nije akcija. Znači 2 autića srednje veličine, lijepo složena i jasno piše cijena > Uzmem , kad ono 55 kn??? Reko nije nego 39. Mi tamo, dakle 39 i ne postoji drugi autić nego taj, i ne postoji nigdje cijena od 55. Btw, već je naplatila i zaključila račun. I šta sad?? Ona slegne ramenima, ne zna ona, samo tu radi. Ja kažem da onda neću uzet. > Vrati se žena, tuče autić kad izbaci 57,99. > Reko dobro odakle sad te tri kn??? Lijepo piše na računu 55????? > Ona ne zna, sliježe ramenima.. > Pa kažem ok, ali kako je sad ista šifra stvorila 3 kn, a maloprije issta ta 55, a tamo 39..??? > Gleda me blijedo i daje mi 58 kn??? > Puko mi film i kažem ok, hvala i doviđenja... > Svašta!!!!!!! A daj, ne vjerujem :O :')
2017 02 11
Je stvarno..i ja se čudom čudila, i ljudi, samo prodavačica onako...a meni tako piše... Jbt da je tuklo 500 nadam se da ne bi tako ,:)
2017 02 11
..mozda da je jos jednom tukla autić bi bija 39.. :')
2017 02 11
> Ljiljana11: > ..mozda da je jos jednom tukla autić bi bija 39.. :') Moguće, da..:-D Stvarno čudno..al ona je bila premalo začuđena..možda se već dešavalo?? Tko zna
2017 02 12
> Ljiljana11: > ..mozda da je jos jednom tukla autić bi bija 39.. :') Ne, bilo bi 69, cijena se svakim ukucavanjem diže... :')
2017 02 12
1 2 3