Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

IZBJELJIVANJE ZUBI

Kod privatnika u Splitu ultrazvucno ciscenje kamenca+ pjeskarenje 300kn,ali vjerojatno se moze naci i povoljnije
2017 02 11
Imaš na ponudi dana pjeskarenje + kamenac '+ plomba po 200kn
2017 02 11
super, hvala curke, budem pogl.. znači mislite da se isplati uzeti to preko tih kupona s ponude dana?
2017 02 11
ˇ@nadadanic ,ozbiljno izjednacila ti se boja? meni nikako kasnije izbjeljivanjima kod ortodonta drugog ,nekako se ujednacilo,ali svakako mi je bolje da mi oni u ordinaciji to naprave :) ovo preko kupona je radila jedna moja frendica ,u Trinity centru,imas crno jaje ili kupi me i ona nije bila jako zadovoljna, kaze da je bacila lovu,sada ne znam iz iskustva ,samo kako mi je frendica rekla. pjeskarenje je kod nas 250 kn
2017 02 11
inace ove curke koje izbjeljuju kod ortodonta,svako koliko idete na izbjeljivanje?
2017 02 11
Da,izjednacilo se,ali sve skupa dosta sprica je meni moja zubarica dala.nekome valjda treba vise,nekome manje,ali(neovisno o broju sprica)cijena je 1500kn.ili izbjeljivanje u ordinaciji zoom-lampom 2000kn,s tim da je postupak gotov u 1/2h ;)
2017 02 11
ja sam ih izbjeljivala lampom kod zubara. bilo je bolno, ali to je normalno. cca 1000 kn, ne sjećam se točno
2017 02 11
> HannaBlue: > ja sam ih izbjeljivala lampom kod zubara. bilo je bolno, ali to je normalno. cca 1000 kn, ne sjećam se točno Jel to kod onog koji te pipka i ne naplaćuje jer si mu simpatična? Koliko ja znam to ne bi trebalo boljeti. Normalna je mala zubna osjetljivost nakon tretmana, ali ništa u razini boli.
2017 02 11
> flapperLust: > inace ove curke koje izbjeljuju kod ortodonta,svako koliko idete na izbjeljivanje? Svakih 6 mjeseci, kako idem pjeskariti i čistiti kamenac. Nije da volim turbo bijele zube (niti nisu takvi), nego izbjeljujem avitalni zub, pa onda mora i one zube okolo da budu u istom tonu, štogod. Uglavnom to bi spadalo u neko održavanje. Kaj se tiče izjednačavanja boje...i meni je u početku vukao na ombre :'), ali nakon još koje primjene se boja ujednačila.
2017 02 11
@hanami hahahha, nije taj, drugi je. ali mislim da mi je manje naplatio to izbjeljivanje, cirkon na zub mi je postavio besplatno, jaaako sitnu plombicu također... i tako. a taj je privatnik :D pa zubari me vole zapravo :") :P da, bolilo me malo, a meso me full bolilo i peklo dok sam bila na tretmanu. naravno oni zaštite meso, ali jednostavno je tako.
2017 02 11
zoom lampa je bila u pitanju
2017 02 11
> HannaBlue: > pa zubari me vole zapravo :") :P Onaj se zbilja trudi oko tebe, a ti mu daš samo da te drpa po sisama. Kad će se to konkretizirati? I još me nešto zanima - vole li te ginekolozi?
2017 02 11
Zoom-lampom nebi smjelo boljeti nista,boli/grize/bridi ovo sta se doma svaku vecer stavlja jer peroxid takne zubno meso pa sutradan opet to gdje je nagrizlo vec i tako svaku vecer smeta malo vise,ali nije neposnosljivo.ako bas puno smeta,rekli su mi da dan ili dva pauzu napravim :P
2017 02 11
ne trudi se dovoljno, shodno tome - neće se konkretizirati :D imam jednog ginekologa i okej je. ne voli me kao što me vole zubari, sva sreća!!!!!!!
2017 02 11
> HannaBlue: > ne trudi se dovoljno, shodno tome - neće se konkretizirati :D > imam jednog ginekologa i okej je. ne voli me kao što me vole zubari, sva sreća!!!!!!! :') :') :')
2017 02 12