Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ciganjenje

> cipelitza: > Zajebavaju jer mogu. Vecina popusti na onu pricu o 20kuna. A druga polovica plati artikl u krivoj velicini i ostane i bez postarine u primopredaji. Zasto to rade? Zato sto im prolazi. Prva bi mi ostala bez artikla a druga bi mi kunu po kunu iskasljala svih 220. U lipu. Tad i tamo. I obje bi popile negativku na eks. Istina. Jednom me samo jedna pitala jel preporučena pt u cijeni - artikl od 15kn. Da, je, još ti dođem s poštarom na vrata i otpjevam serenadu. :s
2017 03 14
> Sovuljagica: > > mirnaz: > > ajooooooooooooj :') > > čovječe, ove povratne su sjajne za probavu. > > s druge strane, žena besramno laže. a zbog čega? zbog par krpica? > > prejadno. > Šta stvarno nije samohrana majka i socijalni slučaj? na nekoliko je tema pričala o svom divnom mužu, koji je puno stariji od nje, ali se divno slažu. imaju curke screenshotove.
2017 03 14
> mirnaz: > > Sovuljagica: > > > mirnaz: > > > ajooooooooooooj :') > > > čovječe, ove povratne su sjajne za probavu. > > > s druge strane, žena besramno laže. a zbog čega? zbog par krpica? > > > prejadno. > > Šta stvarno nije samohrana majka i socijalni slučaj? > na nekoliko je tema pričala o svom divnom mužu, koji je puno stariji od nje, ali se divno slažu. imaju curke screenshotove. Koja sapunica. Marisol, sakrij se
2017 03 14
Cure, nemate milosti. Možda je muž....utekao? .....bio na Herbalifeu pa skviknuo? ....zamijenjen za dva parfema u 24 h? Nije da me briga, svakom prema zaslugama i tko što radi sebi radi, ali da je humoristična serija žešćih gabarita, je.
2017 03 14
Ali kako ona suptilno i "usput" pri svakoj suradnji obavezno napomene kako je samohrana majka i socijalni slucaj... Bas je usput iznijeti svoje osobne, privatne i intimne stvari kada se javis na neciji oglas.
2017 03 14
> doraos: > Ali kako ona suptilno i "usput" pri svakoj suradnji obavezno napomene kako je samohrana majka i socijalni slucaj... Bas je usput iznijeti svoje osobne, privatne i intimne stvari kada se javis na neciji oglas. pa skoz normalno, Dora. šta ti to ne radiš??? ja isto tako uđem u recimo H&M i obavezno prodavaču ispričam sve o svom braku, socijalnom statusu, povijesti bolesti.... onako, usput, slučajno. doduše, još nitko nije imao srce kao đakovačka katedrala :') :') :') :') :') :') :') :')
2017 03 14
Ali neki su pocikivali i poskakivali od smijeha kao na Đakovačkim vezovima :')
2017 03 14
> gitadevi: > Ali neki su pocikivali i poskakivali od smijeha kao na Đakovačkim vezovima :') :') :') :') :') a ja odgalopirala kao lipicaner :-)
2017 03 14
> Sovuljagica: > Šta stvarno nije samohrana majka i socijalni slučaj? Samohrana majka i socijalni slucaj koji u jednom danu kupi 2 parfema. Majke njezinih karakteristika s kojima se redovno i sa gustom kiti, za te novce na jedvite jade placa rezije i priskrbljuje hranu djetetu i opet je u minusu. Ovo je jedan socijalni slucaj koji ocito vrlo luksuzno zivi.
2017 03 14
Masno je, 120kn/90ml, platila original vesraće. Izvini. Nidje uplatnice. :') i ne zali se sta je od prozvane prodavacice (pod uvjetom da je eksuli ista platila) dobila pozitivnu :') i ne sumnjam da ce ju uzvratit cim sve tu pokosi demencija
2017 03 14
Mozda joj je ovo drugi muz, a posto je dijete iz prvog braka ili veze i nije biolosko od ovog muza, ona sebe smatra samohranom majkom. ;)
2017 03 14
> doraos: > Mozda joj je ovo drugi muz, a posto je dijete iz prvog braka ili veze i nije biolosko od ovog muza, ona sebe smatra samohranom majkom. ;) Ako zivis s djetetom po krovom nekome koga zoves muzem i srodnom dusom, samohrana si u kontekstu da znas hranom pogodit vlastita usta. Pa red socijalne, pa red alimentacije, pa red doplatka. Pa sve sta trebas uzicas. Ako fali bacis tarot u kojem si vrhunski strucnjak. Skupi se.
2017 03 14
Otkad sam oglasila popust od 50% na svu odjeću, obuću i torbe (alooooo, 50 ne 5% :@ !!!) 50% upita koje sam dobila za kupnju je: a) može besplatna poštarina ? b) može neki popust, stvarno nisam pri novčićima :") ? Da sam sklona živciranju tlak bi mi skočio na visinu đakovačke katedrale.
2017 03 14
Kuku majko ...al sto reče jedna krpicarka aj jos u inbox ali ova za 20 kn nemam vise ,na primopredaji je stvarno BROJ 1
2017 03 14
> Sanja8888: > Kuku majko ...al sto reče jedna krpicarka aj jos u inbox ali ova za 20 kn nemam vise ,na primopredaji je stvarno BROJ 1 Ne. Broj jedan je ipak proglasit si partnera (kojeg posvuda nazivas "moje sve" i "moja srodna dusa") mrtvim kad zicas krpe okolo. Sto je svaki dan preko nekoliko puta. Ova je citavih 20 kuna iskasljala. Ova sta zica nije u stanju ni to.
2017 03 14