Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ciganjenje

mala digresija, kakve ba đakovačke katedrale? :')
2017 03 14
Ajme, čitam i čudim se.... Čega sve ima na ovim krpicama??!! ,:(
2017 03 14
E sad triba tu puno snalazljivosti a i drskosti..ja bi joj tu vrecicu iscupala silom a 20 kn bi zadrzala i rekla-znate di sam on line kad skupite ostatak javite se pa da vidim..pa bi alalila i profil i krpe ak triba al bi je najucila lekciju matetemi.. pa nek idu i profil i povratne i sve do davola
2017 03 14
> anja01: > Stvarno sam bila u šoku jer nisam odreagirala kao što sam trebala,prvo joj uzeti vrećicu s artiklom iz ruke,drugo vratiti joj tih 20 kuna i treće opaliti joj šamarčinu nasred trg da joj ne padne napamet ikad više tako nešto napraviti.Ali eto nisam,danima sam još bila u šoku kakvih sve dama ima. Dama 🤔 malo sutra....... Imala sam upit za jednu majicu koju prodajem za 15 kuna.....pitanje.... jeli uključena i poštarina u cijenu i šaljete li Tiskom? OMG I još jedna koja je nakon što je uplatila 30 kuna (20 za majicu i 10 za preporučeno slanje) napisala da bi bilo fer da joj stavim i još jedan navedeni artikl u vrijednosti od 15 kuna jer je ona ipak bila fer i brzo izvršila uplatu...... Šta reći i koju poruku pos....
2017 03 14
> mirnaz: > mala digresija, kakve ba đakovačke Katedrale ... Ajde mirna u 3 ljepe😝😝😝 Uopce nisi u toku..to ti je sad sinonim tu na krpama ..moras biti mnogo naivan da bi dobila epitet da ti je srce ko ta gradjevina u srcu slavonije😂
2017 03 14
> smisnamala: > > mirnaz: > > mala digresija, kakve ba đakovačke Katedrale > ... > Ajde mirna u 3 ljepe😝😝😝 > Uopce nisi u toku..to ti je sad sinonim tu na krpama ..moras biti mnogo naivan da bi dobila epitet da ti je srce ko ta gradjevina u srcu slavonije😂 e, al uopće, sram me bilo i stid! pa žena ni na stručni skup ne može otić a da ne propusti najbolje od "danas na krpicama" :') rekla bi da je Dora dobro objasnila ako je to to. :')
2017 03 14
> anja01: > > basistica: > > Takve računaju na sram, ono, stave te pred gotov čin i onda ti je bed nekaj reć..ili si ful iznenađena takvih postupkom, pa reakcija izostane :s > > Anja - evo, već si slažem lotić :") ;) > Pazi da je veći,da ti se isplati dolaziti do Zagreba na primopredaju :') Ma najbolje bi bilo da ti dođeš do mene, više bi mi se isplatilo :')
2017 03 14
Osjećam se kao gore navedena đakovačka građevina :') ,samo reci kad ti odgovara.
2017 03 14
Kraljica ciganjenja. Poklonite svoje stvari nekome tko je zaista unesrecen i zivi u neimastini, bio to susjed, netko iz naselja itd. Ne nasjedajte na naricaljke ove zene.
2017 03 14
ajooooooooooooj :') čovječe, ove povratne su sjajne za probavu. s druge strane, žena besramno laže. a zbog čega? zbog par krpica? prejadno.
2017 03 14
> doraos: > Kraljica ciganjenja. > Poklonite svoje stvari nekome tko je zaista unesrecen i zivi u neimastini, bio to susjed, netko iz naselja itd. > Ne nasjedajte na narucaljke ove zene. definitivno.
2017 03 14
neki dan pricam s bratom na telefon kako sam se vidjela sa jednim od glavonja iz firme ,hvalim čovjeka kako je prestao pustiti blago njemu bla bla...a meni ce brat e nije on prestao pustiti nego je prestao kupovati cigarete ,mene žica kad god se vidimo ,i uvijek ista prica ,ne pušim vise al daj jednu da zapalim za društvo :o Misleći da brat sere kvake ,pitam čovjeka u drugoj županiji jel diša presto pusit ,a kaze on je presto kupovat ne pušit ,kaze klosar zadnji žica cigare od nas šljakera :(
2017 03 14
> mirnaz: > > doraos: > > Kraljica ciganjenja. > > Poklonite svoje stvari nekome tko je zaista unesrecen i zivi u neimastini, bio to susjed, netko iz naselja itd. > > Ne nasjedajte na narucaljke ove zene. > definitivno. E pa, u tri pm. :s Krajnje nedostojanstveno. I prozirno.
2017 03 14
> mirnaz: > ajooooooooooooj :') > čovječe, ove povratne su sjajne za probavu. > s druge strane, žena besramno laže. a zbog čega? zbog par krpica? > prejadno. Šta stvarno nije samohrana majka i socijalni slučaj?
2017 03 14
A to što se tiče samohranih majki isto ne razumijem....i ja sam,pa radim dva posla i ne očekujem da mi zbog toga netko nešto poklanja. Život je borba,a ne plakanje uokolo!
2017 03 14