Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ciganjenje

> > eeee s takvima "draga" sam uvijek imala lošije suradnje.. > nemogutje! kazi da nie tako! kunem se da je tako, naljepnica mi konzumovih!
2017 03 14
Radim na trznici i skoro svakodnevno imam kupci s lijepom placom ili penzija i dobra ustedevina koji pitaju popust,; a ondi penzioneri koji stvarno nemaju ili oni bez posla i tak ne pitaju nista, plate koliko je i to je to. I primijetila sam da vecinom je i tu tako. Ali dobro, posto imam puno robe i moram vise zaraditi u najkracem roku uvijek dajem popust ili gratis pt
2017 03 14
> jackrussel: > > mirnaz: > > zaozbiljno mi je jedna gospođica jednom rekla "pa očito ti nije bed za novce kad imaš tako niske cijene". bit će da je t ta psihologija; kad možeš prodavati za 30 kn onda mi možeš i pokloniti. > ...upravo tako. > Ili psihologija tipa - sigurno ima neku manu kad tako jeftino prodaje...🙄 To mi se često događa...... .....zašto je majica tako jeftina.... jeli oštećena??
2017 03 14
> cipelitza: > srca vam nikat nece bit ko đakovačka katedrala. :( :') Đe nestade tema?
2017 03 14
> KreativnoSelo: > > cipelitza: > > srca vam nikat nece bit ko đakovačka katedrala. :( > :') > Đe nestade tema? dosla sara i oplela s par linkova :')
2017 03 14
Ljepo neko gore rece... lapsus al gotovo pa ne slucajan: STO RECI, koju poruku POSRATI?😄😄😄😄
2017 03 14
Evo mene je neki dan jedna tako lipo izlevatila pa jos odustala (nafinjaka) i to nakon uzimanja podataka...nekoliko puta za vrijeme visednevnih pregovora mi dolazilo u glavu- SmisNa jednostavno prestani otpisivati ova ti zivce testira (jer prica ide stvar je crna i prva rijec u opisu je "crne boje" ..ona pita recite mi to je smedje?😄)al ne ja odlucih nastaviti i ko mi kriv sto me posralo-niko neg ja sama!😀
2017 03 14
> smisnamala: > Evo mene je neki dan jedna tako lipo izlevatila pa jos odustala (nafinjaka) i to nakon uzimanja podataka...nekoliko puta za vrijeme visednevnih pregovora mi dolazilo u glavu- SmisNa jednostavno prestani otpisivati ova ti zivce testira (jer prica ide stvar je crna i prva rijec u opisu je "crne boje" ..ona pita recite mi to je smedje?😄)al ne ja odlucih nastaviti i ko mi kriv sto me posralo-niko neg ja sama!😀 Od nekih budaletina je ljepše odustat
2017 03 14
> basistica: > Imaš i obrnutu situaciju - ne pitaš za popust, pitaš samo mjere i tražiš broj računa, i tad ti se cigani s većom poštarinom od realne - tipa, traži Tisak za S kutiju, pa šalje u kuverti i sl. Sto ljudi, sto ćudi. Ali ti si ta koja odlučuje s kim ćeš poslovati, ili ne to je vjerojatno zato jer je došla na tisak kisok i nije bilo kutije S (njih rijetko ima) .... pa ima samo ona koja je od 20 kn .... pa sada ili će ti poslati u kutiji od 20 kn ili će ti poslati u koverti od 10 kn ... svaka priča ima dvije strane
2017 03 14
> SanjaLinardić: > > basistica: > > Imaš i obrnutu situaciju - ne pitaš za popust, pitaš samo mjere i tražiš broj računa, i tad ti se cigani s većom poštarinom od realne - tipa, traži Tisak za S kutiju, pa šalje u kuverti i sl. Sto ljudi, sto ćudi. Ali ti si ta koja odlučuje s kim ćeš poslovati, ili ne > to je vjerojatno zato jer je došla na tisak kisok i nije bilo kutije S (njih rijetko ima) .... pa ima samo ona koja je od 20 kn .... pa sada ili će ti poslati u kutiji od 20 kn ili će ti poslati u koverti od 10 kn ... svaka priča ima dvije strane ... Dogodilo mi se i to.. Zena platila L kutiju nema je na tisku.. Ima M.. Zguram u M a u dzep stavim 5 kn.. Cist racun
2017 03 14
> SanjaLinardić: > > basistica: > > Imaš i obrnutu situaciju - ne pitaš za popust, pitaš samo mjere i tražiš broj računa, i tad ti se cigani s većom poštarinom od realne - tipa, traži Tisak za S kutiju, pa šalje u kuverti i sl. Sto ljudi, sto ćudi. Ali ti si ta koja odlučuje s kim ćeš poslovati, ili ne > to je vjerojatno zato jer je došla na tisak kisok i nije bilo kutije S (njih rijetko ima) .... pa ima samo ona koja je od 20 kn .... pa sada ili će ti poslati u kutiji od 20 kn ili će ti poslati u koverti od 10 kn ... svaka priča ima dvije strane Pa u tom slučaju bi bilo pošteno da ta prodavačica vrati tih 5 ili 10kn u paketu - to bi bilo fer.
2017 03 14
A ciganjene oko postarine ne moze bit slucajno..kupim utorkom tu haljinu od 900 kn..triba mi za petak navece..naglasim to!!..velim moze HP EXPRES ILI CITY..jer se ona nudi postarinu..velim jer more 930 pa ti uplati razliku tipa ak bude 40..jel more- more..poslala nikako potvrdu poslikat..e onda vec pocinjem sumnjati..naravno petak doso haljina nije.. I onda ju napadnem u inbox bas bas..onda nakon napada stize i potvrda o slanju..poslala postom preporuceno 13 kn ljepo pise postarina..sto reci!!! ..nije bila nova..al opravdanje je ona men prodala po 900 haljinu koju je platila 1199 pa sto se ja bunim😡
2017 03 14
Mene vise nervira kad mi netko posalje upit za zamjenu za artikl od 20-30 kn i otvorim a ono u profilu najniza cijena 100-150kn po artiklu :o :o
2017 03 14
Artikl od 70 kuna spustim na 50 sa uključenom poštarinom,gospodična objeručke prihvati ali sad bi primopredaju,naravno sad se računa cijena artikla umanjena za poštarinu,iako mene prijevoz košta,al ajd pristanem.Nalazimo se ,uzima artikl ,oduševljena istim i vadi 20 kuna jer više nije ponjela????Ja u totalnom šoku,ostala bez riječi :o Ovako kad se ne vidimo nego samo tipkamo,razumijem da neke nemaju srama,al ovako....Jel imam pobjednicu u ciganjenju? :')
2017 03 14
> anja01: > Artikl od 70 kuna spustim na 50 sa uključenom poštarinom,gospodična objeručke prihvati ali sad bi primopredaju,naravno sad se računa cijena artikla umanjena za poštarinu,iako mene prijevoz košta,al ajd pristanem.Nalazimo se ,uzima artikl ,oduševljena istim i vadi 20 kuna jer više nije ponjela????Ja u totalnom šoku,ostala bez riječi :o Ovako kad se ne vidimo nego samo tipkamo,razumijem da neke nemaju srama,al ovako....Jel imam pobjednicu u ciganjenju? :') Daaaaa :,'(
2017 03 14