Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Herbalife - my new life :-)

> mirnaz: > > cipelitza: > > > mirnaz: > > > <3 > > > napravit ćemo jabuka party ;-) > > > i prošle godine sam ih nešto tu pomijenjala, nešto ispoklanjala, a ostatak smo pojeli na razne načine ;-) bit će ziher i ove godine. > > > svakojake voćke i povrćke ja uzgajam u vrtu, toliko je ekološki koliko može biti u Zagrebu :-) > > Varas me s drugima > nitko spešl kao ti <3 Trebat ce vremena da me uvjeris ( :gorko rida na uzbekistanskom: )
2017 03 14
> cipelitza: > > mirnaz: > > > cipelitza: > > > > mirnaz: > > > > <3 > > > > napravit ćemo jabuka party ;-) > > > > i prošle godine sam ih nešto tu pomijenjala, nešto ispoklanjala, a ostatak smo pojeli na razne načine ;-) bit će ziher i ove godine. > > > > svakojake voćke i povrćke ja uzgajam u vrtu, toliko je ekološki koliko može biti u Zagrebu :-) > > > Varas me s drugima > > nitko spešl kao ti <3 > Trebat ce vremena da me uvjeris ( :gorko rida na uzbekistanskom: ) <3 srcad na kirigistanskom :-)
2017 03 14
Probala. Nista posebno. Svi koji odrzavaju balans izmedu vece potrosnje kalorija i unosu njih smrsave. A ja se više brinem kakava vam je to (ne)organiziranost u zivotu da nemate vremena napraviti zdrav dorucak.Uz organiziranost i pripremu vecer prije za sve se ima vremenam Bitni su prioriteti. A to sto su ljudi lijeni to je osobna stvar i treba bit iskren prema sebi. Takoder ne ide u prilog Hl -u to sto su im proizvodi po 300 kuna mjesecno! Pa nadalje. Pomoc se moze dati i besplatno uz savjete zdrave i balansirane prehrane prilagodene individualno osobi. To je kao da ja kazem zelim vam svima pomoci tako sto bi vam ponudila da nesto kupite od mene i usrecite se. Onak nema smisla. Trci-manje zderi=tajna vitkosti i zdravlja. O onome sto govore da je jedan obrok 6 kn necu ni pricat.Ja skuham jaje za 1 kn i sita i to bez da predhodno popijem 100 litara vode kao sto se pije shake iz Hl-a.
2017 03 14
moj najveći problem je sigurnost da su namirnice koje koristim zdravstveno ispravne, svježe i da imaju sve sastojke koje bi trebale primjeri: mandarine i banane se beru zelene, a ove prve se žute pomoću plina, nisam sigurna ni u svježi sir od kumice i općenito ljudi koji hodaju u štalu pa se bave izmetom životinja pa onda sir prave.... živi užas moj drugi problem su članci o zdravoj/nezdravoj hrani/namirnicama kojima nas svakodnevno bombardiraju- nešto je čas dobro za nas pa opet nije pa opet jest...najbolji primjer su jaja, ok imaju proteina, ali sve oko njih je problematično, od kokoši natiskanih u boxu do njihove svježine, često ne vjerujem da sva jaja koja su trenutno u prodaji nisu starija od mjesec dana nisam pobornik herbalifea ni takvih napitaka, ali sam nekoliko puta kupila da isprobam..najveću promjenu sam primijetila u metabolizmu, da sad ne idem u detalje nemamo mi pojma što je u toj kutiji i je li to dobro za nas....za nas misle moćni proizvođači, razni lobiji u prehrambenoj industriji, platitelji raznih članaka i jumbo plakata, mnoga istraživanja o namirnicama naručena su, svaka čast neovisnima najobičniji primjer- jedan član naše obitelji trebao je biti na laganoj dijeti- od liječnika je dobio papir sa dijetom sponzoriranom od Dukata- dakle trebao je jesti njihove jogurte, kefire, mlijeko i svježi sir svaki dan- pa nitko mu normalan ne bi preporučio toliko mliječnih proizvoda zaključak- svi nas varaju i prodaju nam sve i svašta- lakše je bilo 1945. godine jesti i živjeti zdravo
2017 03 15
> tratinchica123: > sve to stane u jedan prirodni smoothie sto ima herbalife u prahu, umjesto askorbinske kiseline stavim narancu, pa umjesto betakarotena stavim mrkvu, umjesto zgusnjivaca stavim bananu...itd. 8-) Potpisujem! Ljudima je lakše nešto masno platiti, nego educirati se. Staviti jedan bjelanjak, malo raw kakaa i žlicicu chia sjemenki... Kombinacija je bezbroj.
2017 03 15
> goranaaa22: > Probala. Nista posebno. Svi koji odrzavaju balans izmedu vece potrosnje kalorija i unosu njih smrsave. A ja se više brinem kakava vam je to (ne)organiziranost u zivotu da nemate vremena napraviti zdrav dorucak.Uz organiziranost i pripremu vecer prije za sve se ima vremenam Bitni su prioriteti. A to sto su ljudi lijeni to je osobna stvar i treba bit iskren prema sebi. Takoder ne ide u prilog Hl -u to sto su im proizvodi po 300 kuna mjesecno! Pa nadalje. Pomoc se moze dati i besplatno uz savjete zdrave i balansirane prehrane prilagodene individualno osobi. To je kao da ja kazem zelim vam svima pomoci tako sto bi vam ponudila da nesto kupite od mene i usrecite se. Onak nema smisla. Trci-manje zderi=tajna vitkosti i zdravlja. O onome sto govore da je jedan obrok 6 kn necu ni pricat.Ja skuham jaje za 1 kn i sita i to bez da predhodno popijem 100 litara vode kao sto se pije shake iz Hl-a. I svi imaju iste fraze - jedan hl obrok dođe manje nego obrok u pekari. Tko je rekao da se mi ostali "smrtnici" hranimo isključivo u pekari. I da, ako se shake konzumira svaki dan, tj ispočetka i 2x na dan - traje ti ravno 15 dana. :D
2017 03 15
> Florami: > Ako lažem, onda lažem i sebi, svom djetetu i trudnici koja je izlječila dijabetes u trudnoći, dečku koji se riješio gastritisa itd itd. pardon, nisam te shvatila, daješ herbalife i djetetu ili?
2017 03 15
> gitadevi: > Uljeshuro, što to uopće znači 'regularna hrana' :s ? > Meni tu ništa nije regularno. ja se tako ne hranim. I ništa ne 'pokušavam', nego jedem zdravo. Hrana nabavljiva na policama običnog, ne nekog specijaliziranog dućana (ili firme za licem-u-lice prodaju). Prosječna hrana koju se svaki dan kupuje. Iz trgovina vulgaris poput Konzuma, Bille, Lidla, itd. Ona svakodnevna hrana koju većina ljudi konzumira tj koja se zapravo najviše refila na policama supermarketa. Tipa kruh, jogurti raznorazni, salame, kobasice, hrenovke, sirevi, paštete, mliječni namazi, kečapi, majoneze, bomboni i čokolade u zilijun varijacija, instant tjestenine, kocke za juhu, vegete, pudinzi, žitarice za doručke opet u zilijun pojavnih oblika, i tako. Ne govorim o tikvici, luku, patlidžanu, paprici, rajčici, mandarini, naranči, banani, i tako dalje, u integralnom obliku. Govorim o obrađivanoj hrani ali koja se široko troši, na svakodnevnoj bazi, kod prosječnih nam stanovnika. Ako se nisi našla u prvoj nabrojanoj grupi proizvoda, tj ne konzumiraš ih, onda čestitam jer mislim da se jako zdravo hraniš. ;) Međutim, hrvati kao narod to pod normalno jako troše.
2017 03 15
Okej, znamo da se većina Hrvata ne hrani naročito zdravo. Ovdje nam je plasiran pproizvod za koji se tvrdi da je zdrav, pa onda ne povlačimo paralele s onim što nije zdravo, makar to većinsko stanovništvo konzumiralo. To što su sastojci jednog nezdravog proizvoda vrlo slični sastojcima drugih nezdravih proizvoda nije nikakvo opravdanje da se plasirani proizvod naziva zdravim. Niti se nezdravost jednog može pravdati nezdravošću drugog. Bogu hvala, živim među osvještenim ljudima koji paze što jedu i radije daju koju kunu više za zdravu hranu, nego te iste kune za liječenje posljedica konzumiranja nezdrave hrane. Većina od njih su, gle čuda - pripadnici hrvatskog naroda ;)
2017 03 15
Osim čokolade ne kupujem i ne jedem ništa s tvog popisa , pogotovo ne u navedenim trgovačkim centrima,
2017 03 15
Znaš šta. :s Napisala sam kilometarski vražji post i kad sam kliknula da ispravim grešku pobrisala ga izgleda skroz. Nemam više volje za ponovno pisanje te ilijade :s. Samo za psovanje. :s Dovraga!!!! Gito, zamisli što sam rekla i to neka bude to. :')
2017 03 15
Hihihi, može :') ne zamjeram ti što si mi majku spominjala, ali kad si oplela po stranačkoj pripadnosti, to me mrvu zaboljelo :')
2017 03 15
:O Skoro sam ti se krenula ispričavati.. :') :') :')
2017 03 15
:') :') :')
2017 03 15
Ulješurice, vraćaj čokoladu na donji popis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ako je ikako moguće....
2017 03 21
1 2 3 4