Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Herbalife - my new life :-)

> teehee: > Nutella, my old life!!! <3
2017 03 14
> Sanja8888: > > teehee: > > Nutella, my old life!!! > <3 Sad tek vidim naslov podforuma... Da se razumijemo, ne dilam Nutellom, samo ju jedem. Na žlicu. A od shakeova, možda neki fini s konjačićem. Zdravim. Za zdravlje živaca. :)
2017 03 14
Jack, većina toga su fancy nazivi za vitamine. :/ Ne sve ali većina. A ksantan, guar, imaš u pudinzima, sojin lecitin u cokoladama, karagenan u svakom cokoladnom mlijeku, silicijev dioksid u bombonima, i tako dalje . Sve to unosimo u organizam redovno i bez Harbalife shakea. Da se razumijemo nemam.veze s Herbalifeom i nisam nikad ni probala, ali etiketa od ovog spomenutog mi uopce ne djeluje tako strašno.:") *efitirala sam post.
2017 03 14
> Uljeshura: > Jack, većina toga su fancy nazivi za vitamine. :/ > Ne sve ali većina. > A ksantan, guar, imaš u pudinzima, sojin lecitin u cokoladama, silicijev dioksid u bombonima, i tako dalje . Sve to unosimo u organizam redovno i bez Harbalife shakea. > Da se razumijemo nemam.veze s Herbalifeom i nisam nikad ni probala, ali etiketa od ovog spomenutog mi uopce ne djeluje tako strašno.: Da se razumijemo, ni ja nemam veze sa herbalajfom :') nije ovo baš najveća grozota na svijetu, ali bode za oči što to reklamiraju pod zdravo mršavljenje. Jedini zdravi put u smanjivanju kilograma je balansirana prehrana i vježbanje.
2017 03 14
med u prahu!?
2017 03 14
Herbalife je isti đir kao Amway. Sektaško-piramidalni način poslovanja. I sve ok. Kome se puše priče o zdravom načinu života i "zdravoj" kozmetici i sredstvima za čišćenje, neka slobodno tako živi. Enihu, prijatelj je bio na tim shake-mumbo-jumbo mućkalicama. Par puta roknuo u nesvijest. Kile otišle ali su se vratile kad je ponovo počeo jesti normalnu hranu(ne pričam o fast foodu nego o kuhanim obrocima).
2017 03 14
> ita001: > med u prahu!? To ti je najzdraviji med😂😰
2017 03 14
> LeSock: > > ali bode za oči što to reklamiraju pod zdravo mršavljenje. > Jedini zdravi put u smanjivanju kilograma je balansirana prehrana i vježbanje. E, to da. Svi bismo mi neke lijepe prečace, ali nema. :/ Manji unos veća potrošnja i vrijeme je nažalost jedini put do mrsavljenja. No, treba shvaćati što se čita. :/ obični C vitamin se stručno naziva askorbinskom kiselinom što zvuči pet puta strašnije nego što zapravo jest. Ne ulazim u čistoću pogona gdje se to proizvodi i što je možda (ako je) upalo unutra mimo etikete a da je moglo uzrokovati privremenu sljepocu Marijine sestre (stvarno??!omfg) ali ovaj sastav...uopće nije nešto ekstra loš.:/ Kao regularna hrana je. Danas normala postalo tako jesti.,:) Ono što i mene malo smeta je prodaja magle da je to ZDRAVIJE od regularne hrane. I taj upravo sektaški način vabljenja kupaca. Otvorite radije dućan. Tko će to htjeti kupiti doći će po to, nemojte povlačiti ljude za rukav na kućnim prezentacijama.
2017 03 14
Poznam jednu HERBA WIFE..ugl neko rece sekta..e to je pojam koji mi je falio da ju opisem ..hvala😄
2017 03 14
> smisnamala: > Poznam jednu HERBA WIFE..ugl neko rece sekta..e to je pojam koji mi je falio da ju opisem ..hvala😄 ..i Hladno pivo bi se složilo...😉
2017 03 14
LCHF my new life. :) Probaj, osjećat ćeš se još bolje. Istina, nebuš zaradila kao s Herbalife-om, al buš daleko zdravija, sitija i zadovoljnija ;)
2017 03 14
Upravo zbog komentara sam otvorila ovaj post :-). Samo vam želim reći ovo jer Vam ne mogu dokazati kako sve to djeluje ( za to su Vam potrebne profesionalne edukacije ): da li je meni pomoglo - da, da li sam vidjela promjenu na sebi - da, da li je to preparat za mršavljenje - NE - to je zdravi doručak, samo doručak!! - ostatak dana jedete normalno i raznoliko. Da li želim drugima pomoći, koji to žele - da - to mi je najveći poticaj. Postoji li osoba koja se ne želi riješiti umora zbog loše prehrane, izgubiti kg a bez izgladnjivanja - ne. Sekta - ne, hvala, u to ne ulazim :-). Hvala vam!
2017 03 14
> Florami: > Upravo zbog komentara sam otvorila ovaj post :-). > Samo vam želim reći ovo jer Vam ne mogu dokazati kako sve to djeluje ( za to su Vam potrebne profesionalne edukacije ): > da li je meni pomoglo - da, da li sam vidjela promjenu na sebi - da, da li je to preparat za mršavljenje - NE - to je zdravi doručak, samo doručak!! - ostatak dana jedete normalno i raznoliko. Da li želim drugima pomoći, koji to žele - da - to mi je najveći poticaj. Postoji li osoba koja se ne želi riješiti umora zbog loše prehrane, izgubiti kg a bez izgladnjivanja - ne. Sekta - ne, hvala, u to ne ulazim :-). > Hvala vam! Lazes ko foka. Otvorila si ga ne bi li nasla koju zrtvu koju ces za masne pare zdravo otrovati. I sebe na grbi te zrtve besplatno trovati. E nemere. Sama si plati svoj otrov.
2017 03 14
sve to stane u jedan prirodni smoothie sto ima herbalife u prahu, umjesto askorbinske kiseline stavim narancu, pa umjesto betakarotena stavim mrkvu, umjesto zgusnjivaca stavim bananu...itd. 8-)
2017 03 14
> tratinchica123: > sve to stane u jedan prirodni smoothie sto ima herbalife u prahu, umjesto askorbinske kiseline stavim narancu, pa umjesto betakarotena stavim mrkvu, umjesto zgusnjivaca stavim bananu...itd. 8-) Sad bi ti da ona uz posao i djecu jos i kupi voce/povrce, opere ga ubaci u blender i stisne gumb na par sekundi. Ccccc
2017 03 14