Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moj oproštaj od Tiska....

Opet Nesta dobro.. Tko god da je otvorija lipo mirišee.. :')
2017 03 17
Bilo koji uvjeti neke firme po pravnoj snazi su ispod zakona, ako imaju pravnu službu na to će se pozvati.
2017 03 17
Ja ponavljam rečenicu osobe koja se javila... Tisak nema u proceduri pravo otvarati paket. Mislim da je tu sve jasno. Uglavnom ja više neću slati Tiskom Isto tako,mislim da ni jednoj od Vas ne bi bilo drago da se to dogodi.
2017 03 17
Meni je teta tako rekla, al ima od toga. Naravno da sam ubuduće isto slala bez problema. . Možda su promijenili pravilnik u međuvremenu
2017 03 17
E zato ja uvijek dobro obljepim paket selotejpom da ga nitko ne može otvorit..meni se nikad nije nesto tako dogodilo hvala bogu..al nije u redu da otvaraju pakete ...
2017 03 17
Uh, frani bas mi je zao sta ti se to dogodilo. Znam kako pakiras pa je ovo vise nego ocito necija zloba i losa namjera.
2017 03 17
Fani ga je zalijepila jako dobro jos u duplu kutiju . palinđaju parfeme ,sta drugo .
2017 03 17
Todoric je u banani..... Bit ce toga sve vise i vise!
2017 03 17
Sve znaš Rafaela.... Uvijek stavljam duplu kutiju koju iznutra punim najlonom i novinama plus hrpa ljepljive trake...puno puta cure kažu da im treba pol sata da otvore :)
2017 03 17
1 2 3