Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moj oproštaj od Tiska....

Pa šalju ljudi nitko to ne negira, samo su istaknute činjenice i zakon. Ne shvaćam zašto misliš da je netko sad protiv tebe. :) No, ok. Eto, nešto smo svi zajedno naučili. Ok, ima Zagreb, ali ako ideš s njima potpisivati ugovor, onda u njemu to lijepo piše i treba čitati. Zoo plus mi posalo rasturen mačji wc, oni su namirili trošak, ne dpd. :)
2017 03 17
> Frani127: > Ako su i otvorili radi bilo kakve provjere,mogli su bar ponovo zalijepiti! > A sad ova pravila....neću komentirati...jer ljudi šalju svašta od sarme do trulih jabuka😊😊 > Hvala onima koji dujele moje mišljenje,a i sve ostalo imate pravo na svoje mišljenje... Frani127, zasigurno ne bi lijepila njihove uvjete poslovanja da se to meni dogodilo vec bi odreagirala kao i Vi. :/
2017 03 17
Zvala sam sad Tisak. Odgivor glasi-Tisak nema u proceduri otvaranje paketa. Svakako napisati prigovor jer se očito o radi nečijo lošojj namjeri..kakvoj..takvoj... Ovo su riječi službenice na kontakt telefonu.
2017 03 17
Naravno da smo naučili,danas moj paket...sutra možda Vaš s bilo kakvim sadržajem😊 I ne derem se na nikoga,samo na Tisak.... Nije mi ovo prvi poslani paket.
2017 03 17
Došlo meni otvoreno pismo državnog inspektorata, potrgani paketi, otvoreni računi...kolegici dokumete poslali iz bolnice na faks pošte bez da je tražila, odavanje medicinske tajne. Svega je bilo. :D Pokušaj pa vidi, nećeš ništa izgubiti. :)
2017 03 17
Znam da uma svega,ali kako će nam biti bolje ako ne poduzimamo ništa i slegnemo samo ramenima😁
2017 03 17
> Frani127: > Zvala sam sad Tisak. > Odgivor glasi-Tisak nema u proceduri otvaranje paketa. > Svakako napisati prigovor jer se očito o radi nečijo lošojj namjeri..kakvoj..takvoj... > Ovo su riječi službenice na kontakt telefonu. u pisanoj reklamaciji uz slike (obrasca gdje je vidljivo sto si i kako navela pri slanju paketa uz slike toga sto je kupcu stiglo) i opis situacije zvizni i to sto ti je receno telefonski, navedi vrijeme kad si obavila razgovor. inzistiraj na povratu vrijednosti pisane na paketu. povrat vrse na tekuci. uz finu debelu ispriku. ;
2017 03 17
Upravo poslano,a poslat će i primatelj paketa. Očito se nekome Givenchy nije dopao pa nije znao ni čep pravino nataknuti😊
2017 03 17
> Frani127: > Upravo poslano,a poslat će i primatelj paketa. > Očito se nekome Givenchy nije dopao pa nije znao ni čep pravino nataknuti😊 il se sjetio kamera u ekspeditu/na kiosku. ups.
2017 03 17
Čep na pivu bi znao vratiti😊
2017 03 17
Sad da pitam slijefeće, ukoliko su oni otvorili (recimo da jesu ) i dobili uvid da je parfem, ako se isti ne smije slati ima li pravo na povrat novca?
2017 03 17
Meni je cura poslala sat u TISAK kuverti,bio je u onoj foliji s mjehuricima i zatvoren u njenu kuvertu pa tako stavljen u njihovu kuvertu koja mi je stigla netaknuta
2017 03 17
Super, jer meni je teta vratila jednom parfemić i čokoladu nakon što je prethodno inzistirala da ona pakira paket kao nedozvoljene artikle. ,:( Reče ne smije se staklo, jestivo, pokvarljivo, ...etc..
2017 03 17
> Majalike: > Super, jer meni je teta vratila jednom parfemić i čokoladu nakon što je prethodno inzistirala da ona pakira paket kao nedozvoljene artikle. > ,:( > Reče ne smije se staklo, jestivo, pokvarljivo, ...etc.. onda si kontradiktorni sami sebi, jer im padajuca paleta upravo to sve nudi. a bog zna da ekipa salje zimnice, jer im je limit 30kg. al nek su naveli u opcim uvjetima da je slanje urni s pepelom zabranjeno. ko da smo u americi pa drzimo pokojnike na kaminima i kraj tevejke
2017 03 17
Tisak i posta očito imaju različitu politiku od ostalih kurirskih službi .otvaranje paketa se radi uz prisutstvo službene osobe ,policija carina inspektorat u velikom broju slučajeva je prisutan i pas.di bi stigli kad bi ja smjela otvarati svaki paket koji je stigao u depo?bez obzira na kamere u svakom .a za staklo i tekućine ima poseban paket iako rijetko korišten .
2017 03 17