Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Sprej za posvjetljivanje kose balea

cure, ima li koja iskustva s navedenim sprejem, razmisljam o kupnji pa je svaki savjet dobrodosao :)
2017 03 17
Ne ide na obojanu kosu, tj nema ucinka. Imam par frendica koje su koristile, njima nije bio nikakav spektakl :)
2017 03 17
Bacanje para
2017 03 17
Oprez s tim sprejem...mene je frizerka upozorila da su dolazile cure skurene kose jer sadrži hidrogen pa sad zamislite kako je to kad nešto što sadrži hidrogen našpricate i držite na kosi sve dok ju ne operete ,:(
2017 03 17
Ja sam bila crna i kupila sam si balein za plavuse haha i bas mi je lijepo posvjetlio kosu sada je smeckasta ja sam stvarnno prezadovoljna ;)
2017 03 19
Ja imam super iskustvo s tim sprejom. Iskreno nisam očekivala nikakve rezultate, jer sam čitala po internetu da uglavnom to pomaže curama s tamnoplavom kosom da posvijetle na svijetloplavu, a što je tamnija kosa da nema rezultata. Međutim meni je sa smeđe prešla u lijepu tamnoplavu boju, i uopće mi nije uništilo kosu, čak je imala i sjaja. Napočetku sam sprej koristila jednom tjedno (neka dva mjeseca), onda sam nadalje koristila jednom mjesečno i to samo na izrast.
2017 03 19
imam smeđu kosu i farbam se u plavo, odnosno otkako koristim taj sprej, farbam se jednom godišnje. vidi se razlika u boji ali ništa ni strašno ni drastično. prezadovoljna sam i znam da ima hidrogena, ali i farba mi je uništila kosu maksimalno, a kosa koja mi raste pošpricana s ovim sprejem je lijepa i mekana :)
2017 03 21
i da napomenem, striktno šprickam izrast.
2017 03 21
hvala cure svima na savjetima <3
2017 03 21