Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Laganje o broju odjeće / obuće

Curke, evo jedno pitanjce. Da li vam se ikada desilo da ste dobili krivi broj odjeće ili obuće ovdje na krpicama iako je pisalo točno o kojem broju se radi? ...da vam je rečeno od strane prodavatelja, da se radi o jednom broju, a kada je paket stigao vi shvatite da ste dobili nešto drugo??? Dakle da je prodavatelj lagao o broju... što napraviti u toj situaciji? :,'(
2017 03 18
Da. Jednom sam dobila krivo izmjerene cizme. Prodavacica se pravila grbava. Nije htjela vratit novce, ostavila sam joj negativnu i malo razvlacila po forumu
2017 03 18
OMG. znači meni se to desilo već sigurno 5 puta, ako ne i više!!! Ali danas kada sam otvorila paket i vidjela krivi broj (i ne samo to, čini mi se da sam dobila i kopiju) mi je puko film. :(((
2017 03 18
A nisam vidjela etiketu, nije etiketa bila slikana. Na samom oglasu je pisalo broj 37 što bi meni bilo idealno jer je to moj broj. I onda sam.. pošto iz iskustva znam da nikad ne znaš pitala da li je sigurno 37, i dobila odgovor da je 37ipol i reko ajde bit će mi i to okej. I danas sva sretna otvaram paket sa tenisicama.. a ono broj 38. Znači na oglasu je pisalo krivo (nisam to znala), ali sam svejedno tražila da se provjeri da budem sigurna.. i opet KRIVO. Pa ko je tu lud? I tu se ne radi o preprodavaču koji ima deset pari tenisica pa da se zabunio.
2017 03 18
Joj. Rekla bih da su njoj male pa je odokativnom metodom procijenila da bi to mogao biti 37 ili 37,5. Ali to se napiše onda u oglas, izmjeri se gazište, nešto ,:( Mali savjet- kad god kupuješ obuću, obavezno traži da ti se izmjeri gazište, čak i ako piše na etiketi, majkemi, te etikete su u 80% slučajeva krive.
2017 03 18
Ja sam po svojoj procjeni ovdje prodavala br 41, računam veći kalup jer mi doslovno ispadaju s noge, no ništa mi tu nije sumnjivo, a mjerila nisam jer na jeziku piše 26 cm a ja sam 25. Dok mi se nije cura javila da joj izmjerim gazište da bude sigurna, kad ono 28,5 cm! Da sam ih prodala pod 41 bez mjerenja, a kupac nije pitao, svejedno bih ponudila povrat novca jer smatram da je moja odgovornost i moj propust ne upozorit/lažno oglasit da veličina na etiketi odstupa od stvarne. Moja greška što ih nisam odmah mjerila i smatram da ne mora kupac uvijek žicat sve do u detalja, još će ispast blesav što sve pita.
2017 03 18
Vise puta zeznuta za koji cm (vise ili manje) :D Ponekad imam osjecaj da neki pojedinci citaju odnekud koju ja vel uistinu nosim x-) x-)
2017 03 18
Mislim da bi trebala tražiti povrat novca i vratiti cipele ako je u oglasu bila jedna veličina a na cipelama druga. Ja zbog toga uvijek pišem veličinu koja je deklarirana i još dodatno ako mi se čini manje/veće od navedenog + mjere. Jer ako navedem sve i stavim mjere onda je manja mogućnost da se tako nešto desi.
2017 03 18
Sve se lijepo napiše u oglas. Deklarirano kao br. 38, po mom mišljenju odgovara broju 37, procijenite sami- unutarnje gazište 24.5 cm. Tak je pošteno. A inače kupnja obuće bez mjerenja gazišta apsolutno ne dolazi u obzir- imam cipela od istog branda u različitim brojevima kolko kalupi znaju biti različiti. Ona se zgrbavila, a ti nisi tražila gazište, sad može vozati da je to po njenom 37.5
2017 03 18
jednom sam kupila kaputic gdje su bile krivo napisane mjere, prodala sam ga dalje s ispravnim mjerama :(
2017 03 18
Sve to stoji, ali radi se o Nike tenisici gdje je kalup uglavnom uvijek isti i uvijek nosim broj 37, zato niti nisam tražila mjerenje (iako ne moram ni govoriti koliko su ljudi slabo precizni kada je samo mjerenje u pitanju). Stvar je u tome što sam ja nju pitala da li se sigurno radi o broju 37? da bi ona meni odgovorila ipak je 37.5 - na što sam ja rekla okej, svejedno ću uzeti. I na kraju mi dođe tenisica na kojoj piše niti 37, niti 37.5 nego 38!! Ja razumijem da se čovjek zabuni ali ako ideš provjeriti i napišeš mi krivo,..mmm..dakle ili nisi provjerio ili si lagao i uopće nije bitno jel se zeznula ili lagala bitno je da ja nisam dobila ono što mi je rečeno da ću dobiti i što sam platila. Prema tome nema nikakvog izgovora. ,:(
2017 03 18
Traži povrat. Ne mora bit namjerno, eto kriva procjena prodavača ali fer je napraviti povrat ako se kupac buni i ne želi dalje prodati tenisice, nekad se teško riješiti i svoje robe, di još tuđe greške da rješavaš.
2017 03 18
Kakva kriva procjena prodavača? Da li je u glasu pisalo da su tenisice br.37? Je. Da li je prodavačica nakon upita da li je to sigurno rekla da su ipak 37,5? Je. Da li dna tenama koje su stigle piše da su br 38? Ako piše, onda se ne radi o krivoj procjeni - nema se što procjenjivati i nagađati, nego o podvaljivanju.
2017 03 18
A sta bi rekli na ovo...kupila sam dva para hlacica i dvije tunike od doticne, naslov oglasa je bio lot 98. Kad sam rekla da bi kupila lot i pitala jeli sve br 98, receno mi je da je i da su hlacice "veci broj nego sto pise"... Ja sam shvatila da su br 98, ali da su nesto vece sto mi je i odgovaralo jer su hlacice bile proljetno/ljetne(kratke tregerice) a kupila sam lot prije dva ili tri mjeseca tj na zimu. Kad mi je dosla robica, pregledala dal ima kakvih ostecenja, oprala i spremila hlacice u ormar s proljetnom robicom, tunike za odmah nositi.. Obukla joj nakon par dana tuniku, vidim uza nego sto bi trebala biti..pogledam br, ono 92...al ajde, malecka je mrsavica pa neka..nosit ce. Jucer uzmem hlace iz proljetne robice, idem obuci maleckoj, kad ono tregeri kratki...jedva joj navukla preko guze, a malecka mrsavica...nis mi nije jasno...pogledam broj, a ono 74. Znaci br 74 je za bebe od 6 do 9 mjeseci. A br 98, kako se predstavljalo, je za dijete od 2 do 4 godine. Nije bas mala razlika. Uglavnom, tako sam ljuta. Ne uzrujavam se toliko kad kupujem za sebe robu pa mi netko podvali.. Jer znam da ima groznih ljudi..ali muljati na djecijoj robici mi je stvarno dno dna!!! 😞
2017 03 19
A sto se tice slucaja s tenisicama, uuuvijek treba pitati da se izmjeri gaziste. Ne kuzim zasto bi to prodavacu bio problem, to je 5 sekundi posla. A ako i tu slaze, onda bar znas da te ciljano prevario (jer mozes sama izmjeriti i provjeriti kada stignu), a ne da je bila rijec o subjektivnoj procjeni.
2017 03 19
1 2