Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

da ne povjeruješ

pozz želim kupiti tj pokušavam kupiti artikl dotične koja se uredno prijavljuje a ne odgovara pa ja sad ne znam šta se to događa ko je tu lud??...očito ja kako vi stojite sa takvim stvarima???
2017 03 27
Ma jednostavno ides dalje... i meni se to desava stalno,ali se ne zivciram vise jer mi je postalno "normalno" . Ne vrijedi ti se zivcirat☺️☺️
2017 03 27
svima nam je u interesu i zato smo tu ponešto prodati ,kupiti tko želi zamjeniti često mi se to dešava i sada mi ide na živce šta onda predstavlja ta njena stranica i poslikane krpice ako ih ne želi prodati :/
2017 03 27
> ljiljana76: > svima nam je u interesu i zato smo tu ponešto prodati ,kupiti tko želi zamjeniti > često mi se to dešava > i sada mi ide na živce > šta onda predstavlja ta njena stranica i poslikane krpice ako ih ne želi prodati :/ Očito sam da se prči s njom! :P :P
2017 03 27
ali ona ni ne priča :D ništa...nula bodova
2017 03 27
jedna mi mjeri već mjesec dana ...otada sam se već udebljala
2017 03 27
> ljiljana76: > jedna mi mjeri već mjesec dana ...otada sam se već udebljala :') :') :')
2017 03 27
kao prodavac itekako biram kome cu uopce odgovoriti na upit. kao kupac takodjer, itekako biram kome cu uopce poslati upit. nikoga ne molim ni da se razumljivo artikulira kad je kupac, ni da mi odgovori kad je prodavac. os nes ode ja dalje
2017 03 27
ne mogu znati tko je sa druge strane uredno pozdravim, kulturno pitam pitam šta me zanima pa tako isto očekujem i odgovor ona prodaje ja kupujem i ne vidim šta joj se ne sviđa osim ako to što prodaje uopće postoji
2017 03 27
> ljiljana76: > ne mogu znati tko je sa druge strane > uredno pozdravim, kulturno pitam pitam šta me zanima pa tako isto očekujem i odgovor > ona prodaje ja kupujem i ne vidim šta joj se ne sviđa osim ako to što prodaje uopće postoji ako ne znas tko je s druge strane, mani se sine ocekivanja.
2017 03 27
u pravu si... ali ipak ide na živce sretno takvima sa prodajom odoh ja dalje
2017 03 27
zato sto takve stvari idu na zivce i trebas promijenit kut gledanja na te i takve. postedis se nerviranja, a bogami cesto i prevare. ;
2017 03 27
da znam ima svega i svačega na ovim stranicama ....i stvarno si u pravu nešto samnom nije u redu kad me izbaci iz takta.. pročitala si me
2017 03 27
Mozda je proizvod samo za reklamiranje
2017 03 27
Što da ti takva i odgovori, pa uplatiš pa se opet ne javlja? Bolje je ovako da je zaobiđeš, manje nerviranja, a sigurno ne prodaje nešto što baš nigdje drugdje ne možeš naći. :)
2017 03 27
1 2