Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

da ne povjeruješ

ni ne očekujem više da mi se javi niti ona niti slične njoj samo ne vidim neku bit trgovine takvih korisnica stranice
2017 03 27
Ima svega ovdje, neke se samo reklamiraju. Bila je nedavno ona što je stavljala odjeću i torbe iz svog ormara s opisom "nije još na prodaju, samo da vidite malo moj ormar", nešto u tom stilu. Svašta majka rodi.
2017 03 27
da da vidjela sam možda je i sa ovom tako
2017 03 27
Ja odgovaram al kad se nitko ne javlja ...eto nemam se oko čeg nervirat :')
2017 03 27
ako se od tada nije prijavljivala možda je u nekom problemu...a i trebalo joj je da odgovori..ne znam..ima li koji negativan komentar sačekaj još malo nadam se da će sve proć okk...meni je u četvrtak poslan paket a danas ga npr još nema ,vikend pa sve kasni
2017 03 27
> goranaaa22: > Ja imam jedan "problem". Javila sam se jednoj prodavacici da zelim kupiti balerinke na sto mi je ona odgovirila nakon 4 dana da moze. Dala podatke. Ja iduci dan uplatila a nema odg.da je poslala vec 4 dana odprilike. Nije se prijavljivala..jos cekam odg da su poslane... ( na proizvod je napisala da je rezz) Možeš na info telefonu Tiska provjeriti je li paket na tvoje ime poslan. Podatke prodavatelja znaš, jednostavno pitaj. Pripremi se na 10, 15,20 minuta čekanja uz posebnu tarifu obračuna impulsa, ali ćeš odgovor sigurno dobiti i bez šifre.
2017 03 27
Bok ljiljana76! :) Ja sam sigurno imala 10 takvih neodgovorenih upita. Nudim $, nije mi jasno stvarno... niti ne tražim dodatne mjere. Znači nula muke, osim slanja paketa :D i, naravno, teškog podizanja poslanih novčića s računa koje bih ja uplatila hahahah :D Takve neodgovorene upite više ignoriram jer su česti tako da :/ Razumijem da netko ne želi odgovarati na nekulturne upite i upite bez pozdrava (iako ja sama odgovorim na svaki mogući upit) ali to nikako nije tvoj slučaj. Uvijek lijepo i uredno pozdraviš, sve na svom mjestu tako da to je do njih... Jesi li pogledala ima li netko drugi taj artikl koji tražiš? To mi se nekako čini kao najlakše rješenje...
2017 03 27
heijj draga ..nije nikakav problem tražiti dalje ,samo me zanimalo imate li i vi takvih slučajeva ,vidim da nisam jedina, hvala na pohvali drago mi je da ste se javili <3
2017 03 27
Valjda imaju previše kupaca kada ne odgovaraju na upite. Mislim da treba biti ljubazan i odgovarati na upite.
2017 03 27
Ništa, produžim dalje. Ako njoj nije u interesu da proda, meni još manje...ima more drugih sličnih artikala ;)
2017 03 27
Ništa novo. Ja sam prije 3,4 godine tražila vjenčanicu. Jedna mi je odgovorila više mjeseci nakon vjenčanja, kad sam već i zaboravila na vjenčanje. :') :') :')
2017 03 27
1 2