Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporuka maske za kosu

Cure, može preporuka maske za kosu. Inače imam suhu, dosta oštećenu jer sam sa crne išla na plavu + stalno je peglam, ako je ne peglam izgledam ko lav (nema mi spasa, znam :') ) Pa ako ima koja cura sličnih problema, ili koristi masku koja joj pomaže i od koje kosa bude glatka, mekana i lijepa neka predloži. Hvala :)
2017 04 03
I da ne zaboravim,kosa je poslije božanstvena. Mekana,glatka. Jednostavno prekrasna. Pokušavaj izbjegavati neko vrijeme peglanje i pusti da ti se kosa prirodno osuši nekih 80 posto i onda ju prosudiš i počešljaš. M
2017 04 03
Potpisujem sve gore napisano i toplo preporučam, isplati se uložiti u to:)
2017 04 03
Ja koristim mješavinu ricinusovog i maslinovog ulja. Kosa mi se preporodila doslovno :)
2017 04 03
uzmi bilo koju od kallosa, mozda botox cak ili keratinsku masku. cijena na lijepa.hr je nekih 20ak kn pa malo skicni, ja sam prezadovoljna, u salonima kod nas vecina radi sa kallos proizvodima,samo sto to masno naplate. npr botox tretman je 120 kn
2017 04 03
Majoneza!😂znam da zvuči glupavo,ali prije toga sam koristila i Kerastase i L'Oreal proffesional i nisu mi pomogli. Otkad koristim majonezu jednom tjedno primjećujem napredak.
2017 04 03
Navodno je kokosova mast super. Spremam se isprobati ovih dana. :)
2017 04 04
Ooo da majoneza :)
2017 04 04
> 428619212148: > Ja koristim mješavinu ricinusovog i maslinovog ulja. > Kosa mi se preporodila doslovno :) U kojem omjeru radite mješavinu ovih ulja? Koliko dugo držite ulje na kosi i kako nakon toga isperete masnoću s kose? Volim prirodne stvari pa planiram isprobati ovo...
2017 04 04
Nemam neki omjer...stavim malo maslinovog, nekad i kokosovo i malo više ricinusovog. Napravim smjesu da mi bude dovoljno za jedno nanošenje znači tjeme i po dužini kose. Tu masku stavim navečer i onda prespavam sa njom i ujutro normalno operem kosu..dva puta dobro našamponiram i uopće mi se ne masti. Kosa mi je zdrava, mekana i sjajna i nema ispucalih vrhova. Vrhove šišam 2 puta godišnje :) Najbolje je prirodno ;)
2017 04 04
> 428619212148: > Nemam neki omjer...stavim malo maslinovog, nekad i kokosovo i malo više ricinusovog. Napravim smjesu da mi bude dovoljno za jedno nanošenje znači tjeme i po dužini kose. > Tu masku stavim navečer i onda prespavam sa njom i ujutro normalno operem kosu..dva puta dobro našamponiram i uopće mi se ne masti. Kosa mi je zdrava, mekana i sjajna i nema ispucalih vrhova. Vrhove šišam 2 puta godišnje :) > Najbolje je prirodno ;) Hvala!!! Definitivno ću probat.
2017 04 04
Kupila sam u Lidlu njihovu masku za kosu.... I odlična je. Mekana, svilena kosa... Imam dosta proizvoda zvučnih imena i nisu niti sjena te obične maske u tubi za kosu iz Lidla. A košta, mislim, ispod 15 kn!!! I da.... ovo s maslinovim uljem je uvijek dobro, samo što nemam svaki put vremena cijelo popodne da bih se bavila samo kosom, zato preporučam ovo gore. ;)
2017 04 04
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija