Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Naručivanje obuće s ebay-a

Pozdrav svima, trebam malu pomoć🙂 Je kad koja naručivala obuću s ebaya?Naručila bi si slatke sandale na petu no ne razumijem njihove veličine.. Nosim 39 broj uglavnom,na njihovom 39 piše 9.45"-9.65"..Kolika je to dužina gazišta? Hvala unaprijed svima na pomoći☺️
2017 04 19
Nisam naručivala obuću s ebaya, ali 9,45 inča je 24 cm :)
2017 04 19
Ja sam naručivala par puta, manji su im kalupi pa sam uvijek uzimala broj veće. Ali najbolje bi bilo da si iscrtaš stopalo na papiru i izmjeriš duljinu gazišta (od vrha palca do pete), i guglaš koliko je to u inčevima. Tako ćeš pogoditi veličinu sigurno :)
2017 04 19
Uzeti minimalno broj veće. Inače, inch je 2,54 cm.
2017 04 19
najbolje ti je kontaktirat sellera , tako što mu posaljes svoju duzinu stopala i on ce odabrat pravilnu veličinu, tak ja uvijek i nikad nisu fulali broj, to ti je po mom misljenju najbolje, jer nemaju svi iste kalupe
2017 04 19
Meni danas stigle štikle.. broj sam gledala po tablici, nosim 40, narucila 9 (25,6cm gaziste) dobila cipele na njima piše 40 ii vise nego savršene.. :)
2017 04 19
Hvala vam svima od ❤️🤗
2017 04 19
ja imam grozna iskustva s ebayom sto se obuce tice..velicina je bila odlicna ali su puknule nakon dva nosenja haha
2017 04 21
kupovala sam nekoliko puta na ebayu cipele. kao što su neke cure rekle možeš kontaktirati sellera,pa on izmjeri gazište cipela,ali ako je kinesko u pitanju ja sam naručivala uvijek broj do dva veće. znači nosim 40, naručujem njihov 42 i budu mi taman cca 26cm gazišta. kvaliteta su kako koje, jednima se brzo odlipija džon,ali sam dala lijepit u postolara i sad su super :) drugima je puka džon napola nakon 4,5 miseci nošenja.. ali su bile jeftine haha.. jednostavno naručim dva slična para pa ih izmjenjujem, duže traju :D
2017 04 25