Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

IMA LI OVO SMISLA?

dobro, već dva tjedna se ne mogu učitati stvari, ne može se staviti nešto u ponudu, nitko ne javlja o čemu se radi.... cijene su ionako sulude s obzirom na to da je to SECOND HAND roba...brišu vas kad nešto sa strane informirate, o sebi, o svojim interesima, želite podijeliti sa zajednicom.... ima li ova stranica više smisla? i, da, zapravo, koji je smisao ovog sajta? to da par cura koje su jako dugo tu maltretiraju ostale? to da se maltretiramo same pokušavajući nešto oglasiti, dok se to NE MOŽE?!! i nitko se ne udostoji objasniti zašto? jedno je kad ti pukne server, drugo je kad te zaboli za to, ali i dalje imaš svoje izbore na "popularnima". pun mi je k....
2017 05 22
ako nemate love za prostor onda prestanite to raditi, a ne da se kurčite s dodatnim brisanjima postova, kao što je to bilo kad se o meni radi, a vjerujem da nisam jedina- i da, da, imate svoja stroga pravila, kojih ima mali milion, ali od kojih nijedno nije održavati stranicu DA FUNKCIONIRA!!!
2017 05 22
uglavnom, KATASTROFA. vrlo loše održavanje stranice, loš odnos prema korisnicima, nemar samo takav i nemate pravo bilo kada više ikada nekome nešto spočitavati s obzirom koliko loše održavate ovaj sajt, KATASTROFA!!!
2017 05 22
👍💃
2017 05 22
možda te netko posluša.... ;) ;)
2017 05 22
Ma sve je to super nikakva katastrofa nije :)
2017 05 22
svi su ostali živi... :D
2017 05 22
u potpunosti se slažem, konstantno se pojavljuju neki bugovi a nikako da se otklone
2017 05 22
> acjessie: > dobro, već dva tjedna se ne mogu učitati stvari, ne može se staviti nešto u ponudu, nitko ne javlja o čemu se radi.... cijene su ionako sulude s obzirom na to da je to SECOND HAND roba...brišu vas kad nešto sa strane informirate, o sebi, o svojim interesima, želite podijeliti sa zajednicom.... ima li ova stranica više smisla? > i, da, zapravo, koji je smisao ovog sajta? to da par cura koje su jako dugo tu maltretiraju ostale? to da se maltretiramo same pokušavajući nešto oglasiti, dok se to NE MOŽE?!! i nitko se ne udostoji objasniti zašto? > jedno je kad ti pukne server, drugo je kad te zaboli za to, ali i dalje imaš svoje izbore na "popularnima". pun mi je k.... I dođu tako neki dani kada nas sve smeta. I par cura koje su dugo tu i sve ostale 'maltretiraju', smetaju nas i poslužitelji iliti serveri, tehničari koji se trude da poslužitelji normalno funkciJoniraju, živciraju nas kupci koji ne kupuju, samo upite šalju, komentari koji se brišu. Sve, baš sve nas živcira, osim nas 'idealnih' koji smo se slučajno probudili na krivu stranu kreveta ili na krivu nogu ustali. Niti da bi se zapitali, zašto je naš JA u sukobu s vanjskim svijetom od kojeg očekujemo savršenstvo, barem približno kao što smo mi 'savršeni'. I dođu tako neki dani, kada mi otvaranje više od jedne teme na istu temu diže tlak pa mi dođe da svašta napišem, ali neću, a možda i hoću, jednom, u bliskoj ili dalekoj budućnosti. ;) :P
2017 05 22
Ja se slažem s izjavom da se stranica ne održava. Sve vrvi od krivih tagova, lažnih slika, slika s interneta... Mislim, pronaći nešto na ovoj stranici je umjetnost. I stvarno, ne daj Bože da tražiš nešto od popularnih brendova, jer sve je označeno njima. Očekujem "Zara Mango Benetton WC papir" uskoro.
2017 05 23
> Tamara5485: > Ja se slažem s izjavom da se stranica ne održava. Sve vrvi od krivih tagova, lažnih slika, slika s interneta... Mislim, pronaći nešto na ovoj stranici je umjetnost. I stvarno, ne daj Bože da tražiš nešto od popularnih brendova, jer sve je označeno njima. Očekujem "Zara Mango Benetton WC papir" uskoro. Da je na svakih 10 korisnika MK-a jedan admin, bilo bi ok. Koliko je korisnika puta broj artikla.? Nemoguće je od admina očekivati da nas sve u red dovedu, ipak bi to bilo puno previše.
2017 05 23
nemože, toliko njih, recesija je.....
2017 05 23
> acjessie: > dobro, već dva tjedna se ne mogu učitati stvari, ne može se staviti nešto u ponudu, nitko ne javlja o čemu se radi.... cijene su ionako sulude s obzirom na to da je to SECOND HAND roba...brišu vas kad nešto sa strane informirate, o sebi, o svojim interesima, želite podijeliti sa zajednicom.... ima li ova stranica više smisla? > i, da, zapravo, koji je smisao ovog sajta? to da par cura koje su jako dugo tu maltretiraju ostale? to da se maltretiramo same pokušavajući nešto oglasiti, dok se to NE MOŽE?!! i nitko se ne udostoji objasniti zašto? > jedno je kad ti pukne server, drugo je kad te zaboli za to, ali i dalje imaš svoje izbore na "popularnima". pun mi je k.... Tako je , ne zna se čija je stranica, u kojoj zemlji je registrirana, admin blokira profile i briše stvari i komentare ali ne odgovara na upite! Treba ih prijaviti jer e moguće da iz naših poruka kradu bankovne podatke!!!!
2017 05 23
> katarinamartina: > > Tamara5485: > > Ja se slažem s izjavom da se stranica ne održava. Sve vrvi od krivih tagova, lažnih slika, slika s interneta... Mislim, pronaći nešto na ovoj stranici je umjetnost. I stvarno, ne daj Bože da tražiš nešto od popularnih brendova, jer sve je označeno njima. Očekujem "Zara Mango Benetton WC papir" uskoro. > Da je na svakih 10 korisnika MK-a jedan admin, bilo bi ok. > Koliko je korisnika puta broj artikla.? Nemoguće je od admina očekivati da nas sve u red dovedu, ipak bi to bilo puno previše. Ja više apeliram na same korisnike i korisnice da budu pošteni i da shvate kako ova stranica funkcionira. Znam da je besmisleno, ali ne vidim u čemu je problem označiti artikl kakvim je. Ako se radi o dječjoj odjeći, Benetton npr. označi ju tako. Nemoj pisati "duks, Zara, Mango, hlače, Cipele, Bershka"... Mislim, stranica je nepregledna i uskoro čovjek ništa neće moći pronaći na njoj...
2017 05 23
> Tamara5485: > > katarinamartina: > > > Tamara5485: > > > Ja se slažem s izjavom da se stranica ne održava. Sve vrvi od krivih tagova, lažnih slika, slika s interneta... Mislim, pronaći nešto na ovoj stranici je umjetnost. I stvarno, ne daj Bože da tražiš nešto od popularnih brendova, jer sve je označeno njima. Očekujem "Zara Mango Benetton WC papir" uskoro. > > Da je na svakih 10 korisnika MK-a jedan admin, bilo bi ok. > > Koliko je korisnika puta broj artikla.? Nemoguće je od admina očekivati da nas sve u red dovedu, ipak bi to bilo puno previše. > Ja više apeliram na same korisnike i korisnice da budu pošteni i da shvate kako ova stranica funkcionira. Znam da je besmisleno, ali ne vidim u čemu je problem označiti artikl kakvim je. Ako se radi o dječjoj odjeći, Benetton npr. označi ju tako. Nemoj pisati "duks, Zara, Mango, hlače, Cipele, Bershka"... Mislim, stranica je nepregledna i uskoro čovjek ništa neće moći pronaći na njoj... Nisam moju poruku u cijelosti završila, paralelno radim nešto drugo. Potpisujem vaš komentar. U pravu ste, svi bi se mi trebali odgovornije ponašati i na taj bi način održavali stranicu kvalitetno. No dobro, stignemo ispraviti greške/grješke/pogreške. :")
2017 05 23
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija