Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li se ovo smije objavit...?

Pozz svima, prije svega da napomenem da dugo nisam nista objavljivala tj. stavljala oglas i još duuuuže nisam bila na forumu (iskreno, malo me ova promjena stranice odbija da bacam oko ) pa ne znam dal se vec pisalo o ovome, ako je ja se ispricavam nisam vidjela :P E sad, imam tu situaciju di sam nesto narucila sa Sheina i nazalost mi je malo i htjela bi to prodat i problem mi je to poslikat jer 1. na meni to nikako ne stoji tj. nisam haljinu ni mogla obuć, 2. ne mogu nikako uslikat tipa na vjesalici ili na krevetu jer ne lici na nista x-) I sad, kaj da radim? Sjecam se da nije bilo dozvoljeno da se stavljaju slike sa neta...jel to još uvijek vrijedi? Hoće li mi se obrisat oglas ako to ipak napravim?
2017 06 02
Prva slika mora biti autenticna, dakle Vasa. Druga slika u oglasu moze biti s neta. U suprotnome, oglas ce biti obrisan.
2017 06 02
A svašta, netko uslika 1000 i više stvari za tu na krpice prodat, a netko ni 1 ne može😅 a kad pravite 100 selfija dnevno, mislite da vam je svaki extra😅
2017 06 02
Ajoj a znas kaj mene najvise muci? To da nitko nece kliknuti na oglas jer ta prva-moja slika nece licit na nista ahahahahaha, jer stvarno haljinu ne mogu nikako namjestit da lijepo izgleda ,:(
2017 06 02
> IvanaHercegovac: > A svašta, netko uslika 1000 i više stvari za tu na krpice prodat, a netko ni 1 ne može😅 a kad pravite 100 selfija dnevno, mislite da vam je svaki extra😅 ma nije meni problem u slikanju, sto i moze vidjet u mojim ostalim oglasima ;) nego u tome da se ne moze dobit dojam kakva je haljina ako nije obucena, jako je komplicirano za pokazat a opet nemrem ju obuc :(
2017 06 02
Nađite nekog tko je može obući i tko se voljan slikati u njoj za oglas :)
2017 06 02
> laangelina: > Nađite nekog tko je može obući i tko se voljan slikati u njoj za oglas :) dobra ideja, ali tesko za izvest jer nemam mrsaviju frendicu od sebe, hahahahaha
2017 06 02
posudite negdje lutku pa slikajte, imate li neku frendiicu u nekom butiku ili neku krpičarku koja ima lutku?
2017 06 02
Lijepo je složite za prvu sliku a druge stavite sa neta
2017 06 03
> Sanja8888: > Lijepo je složite za prvu sliku a druge stavite sa neta slažem se
2017 06 03
Slikaj vise puta iz svih kutova , valjda bude uspjelo od 100-ti put Tako sam i ja imala jednu dugu leprsavu crnu haljinu koja je prekrasna u zivo ali je nece fotkic i od ne znam koji put sam je uspjela uslikati da je ispala bolja neg na netu i gotovo odmah sam ju prodala kad sam izvukla naj bolju fotku
2017 06 05