Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kolekcije, molim pomoć!!

Kako izraditi kolekciju, a da bude objavljena na stranici?? Već sam 5 puta pokušala, s razmacima od par dana, stavim svih 12 artikala, odaberem naslov i opis i kad kliknem da se stvori kolekcija baci me kao na početnu stranicu i kolekcije nigdje :@ kad odem kod svog artikla piše mi u zagradi kao da ima napravljen izgled, a kad ga kliknem pod novi izgled nema ničega....ne kužim?! prije redizajna stranice sam bez problema radila i objavljivala kolekcije...ne kužim šta radim krivo :(
2017 06 29
isto se i meni događa pa sam odustala. Čak sam prijavila adminki ali nisam dobila odgovor.
2017 06 29
Taj problem se pojavio sa prelaskom na novi izgled stranice i prijavila sam ga već više puta, točnije, priajvim ga svaki put kad mi se netko požali, a dalje moj utjecaj prestaje.
2017 06 30
ali zašto nekima uspije objaviti kolekciju, a nekima ne? vidim da ima kolekcija objavljenih normalno? prije kada sam znala raditi te kolekcije bi mi i profil bio posijećeniji, ovako je teže se istaknuti u gomili :(
2017 06 30
i ja imam isti problem, naime imam jos jedan profil samo sa dječjom odjećom i kad s tog profila napravim kolekciju, bude objavljena, doduše ne svaka ali svaka peta. A s ovog profila mi niti jedna kolekcija do sad nije objavljena, pa sam i ja odustala.
2017 06 30
Ja također nisam u mogućnosti uplooadati artikl zbog nemogućnosti odabira kolekcije :(.
2017 07 01