Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zubobolja!

Prije nekog vremena mi je pukla 7. Ignorirala sam dok nije pocelo s nepodnosljivim bolovima,te sam tad otisla zubaru.Prva dva puta mi je stavio lijek i dok sam imala lijek zub me vise nije bolio.Treci put mi je skinuo lijek i ostavio zubar otvoren dva dana.Opet su poceli jaki bolovi.Cetvrti put mi je stavio plombu,te sad uopce ne mogu spojit gornje i donje zube te ne mogu spavat.Isla sam opet kod njega,ali rekao je da on tu ne moze nista i prepisao mi antibiotik,pijem antibiotik,ali me i dalje boli zub
2017 07 07
ja sam ti u takvoj nekoj fazi,meni puko prednji zub,..dođe mi da sve povadim i stavim umjetne, bar neću imati problema..... ,:( ,:)
2017 07 07
> SonjaSpoljaric: > ja sam ti u takvoj nekoj fazi,meni puko prednji zub,..dođe mi da sve povadim > i stavim umjetne, bar neću imati problema..... ,:( ,:) Ma katastrofa,jucer sam dva puta isla do njega.Prvi put mi je brusio,drugi put mi je radio rendgen.Doslo je i meni da sama povadim.Nisam znala da zub moze toliko bolit
2017 07 07
> KristinaVtc: > > Ana343: > > Prije nekog vremena mi je pukla 7. > > Ignorirala sam dok nije pocelo s nepodnosljivim bolovima,te sam tad otisla zubaru.Prva dva puta mi je stavio lijek i dok sam imala lijek zub me vise nije bolio.Treci put mi je skinuo lijek i ostavio zubar otvoren dva dana.Opet su poceli jaki bolovi.Cetvrti put mi je stavio plombu,te sad uopce ne mogu spojit gornje i donje zube te ne mogu spavat.Isla sam opet kod njega,ali rekao je da on tu ne moze nista i prepisao mi antibiotik,pijem antibiotik,ali me i dalje boli zub > Mislim da vam zub nije dobro izljecen, zato boli.. tako sam i ja prosla.. Mislim se da odem do drugog zubara,da cujem i drugo misljenje
2017 07 07
Pobaj zlicu sode bikarbone u pola case vode i muckati u ustima 2 min zatim pljunuti
2017 07 07
ja imam dobar sprej iz ljekarne OCTENISEPT, košta oko 5ok..
2017 07 07
A Vam je vadio živac? Meni je jednom zubarica ostavila otvoren 2 tjedna, i poslije zatvorila.1 dan bolilo nakon što zatvorila, ali poslije sve ok. Možda ipak da probate drugog zubara. Šteta zub samo tako vaditi, a možda Vam je i do desni. Zna boliti kada nešto ostate između.
2017 07 07
ako si bila privatno i platila, nek izvoli popraviti i napraviti besplatno kako treba, to je dužan,,,
2017 07 07
Vjerojatno vam je zivac upaljen.Meni je sedmica pukla dok sam jela stapice.Zub izvana lijepi bijeli,a iznutra pun karijesa.I dobila teske bolove lice mi trnulo od bolova i naravno upaljen zivac.
2017 07 07
Živac je upaljen sigurno, probajte sa Brufenom od 600 i sa rakijom :D trebalo bi pomoći... A ako niste, odite kod privatnika.
2017 07 08
Nije plombu dobro izbrusio i visoka je, zato opet boli. Meni se nedavno ista stvar dogodila i ponovno ga je liječio i stavio plombu, sad je super...
2017 07 11