Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ogledalo za sminkanje

Trebam savjet, gdje povoljno kupiti okruglo ogledalo za sminkanje, a da je i donekle kvalitetno... Unutar studentskog budzeta za poklon prijateljici... Ono okruglo sa stalkom sto se moze pomicati u razlicitim smjerovima... I za koliko para se vama cini povoljno? Trazim po netu i bas ne mogu bas naci nesto takvo...
2017 07 09
Zna tu i tamo doći u Lidl nekih 50-60 kn. Imaš i u Ikei i Emmezeti :)
2017 07 09
> MijaRisin: > Trebam savjet, gdje povoljno kupiti okruglo ogledalo za sminkanje, a da je i donekle kvalitetno... Unutar studentskog budzeta za poklon prijateljici... Ono okruglo sa stalkom sto se moze pomicati u razlicitim smjerovima... I za koliko para se vama cini povoljno? Trazim po netu i bas ne mogu bas naci nesto takvo...
2017 07 09
Ikea cca 50 kn
2017 07 09
Hvala svima. Ikea mi nazalost nije blizu :( a izgleda da imaju skupu postarinu. Probat cu u emmezeti naruciti. Hvala puno :)
2017 07 09
Mija, pogledaj na podforum za naručivanje - neke cure kupuju i šalju stvari iz Ikee uz naknadu. Ne znam da li bi ti se to isplatilo.
2017 07 09
Mislim da imas raznih u mullera samo nisan sigurna koja je cijena
2017 07 10
Hej hanami, uspjela... Stric ce mi kupiti u ZG-u pa donijeti prvom orilikom, ful hvala stvarno! :-*
2017 07 13