Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zara znalci help

Bila je tema odavno..o prevari sa kupljenom Zara krpicom..korisnica X je objasnila kako pronaći (što prepisati sa etikete) da bi se određeni Zarin model našao na netu. Ne mogu naći temu..ne mogu naći korisnicu, zna li netko?
2017 07 12
Postoji, ako netko iščupa etiketu sa Zarine krpice i pricvrlji je na onu iz kineskog dućana. Ruku na srce, razlika ionako nije jebitačna.
2017 07 12
Što je najbolje, "like" zara je trenutno skuplja od original zare :') NAđoh na krpicama pojedine komade sa woow cijenom.
2017 07 12
Sonja definitivno cu se slozit s tobom,meni ne znam je li dodje smijesno ili zalosno
2017 07 12
Mikimaus1213, ja se, jasno, zezam, ali - kad malo razmisliš na kakva smo sve nemoguća s..nja nailazili na Krpicama - možda ni takav zahvat ne bi bio za čuđenje :') postojala je tema u kojoj je netko optužen da je našio zarinu etiketu na nezarin artikal, sad sam se sjetila :') :') :')
2017 07 12
Meni je samo zao sto nisam prije otkrila forum jer sapunice koje se ovdje odigravaju su mi razbibriga br1 na poslu x-)
2017 07 12
U google upiši broj pored bar koda, ovako izgleda 2604/778/712/M i mora prikazati zara stranicu, link na nju ali se ne može otvoriti bar u mom slučaju jer je outofstock edit: otvori stranicu ali nema brojeva.
2017 07 12
Ja sam nedavno kupila na Aliexpressu "Zara like" bluzu s onim biserima kao, za 50 kn s pt. U Zari je njezin materijal jednako loš, ako ne i gori, a košta 4 puta više. Plus, na toj stranici imate u feedbacku (kod popularnijih i pouzdanih sellera), slike koje žene postave nakon što im dođe artikl. Dakle, slikaju kako izgleda da možete usporediti sa slikom u oglasu, napišu koji je materijal i svoje mjere i koju su veličinu naručile te kako im pristaje. Inače, opet ne kužim taj problem sa Zara fejkom ako je jeftiniji, identičan. Kao da će netko čitati etikete. Ako smrdi na "plastiku iz Kine", ok, ali ako nema unutarnju etiketu... A brate..
2017 07 12
Sonja90 hvala na pomoći, prepišem broj pokraj bar koda ali mi izbacuje druge Zarine haljine - ne ovu 😥 Tamara, ja nisam pitala za fejk ili original Zaru, pitala sam koji broj sa etikete se treba upisati u Google trazilicu da bih pronašla baš taj artikl.
2017 07 12
E sad ne znam jel to znaci da je fake ili je stara kolekcija..valjda ce se javit jos neka cura koja zna. Mislila sam da je fora kao sa kozmetikom nema tog koda uopce i znas da je fake. Ili ni nema koda. P.S. Tamara, nema veze unutarnja etiketa, ne patim ni ja na etiketu, ali cemu uopce kopija zare..Nije to Chanel. A kupci imaju pravo znati sto kupuju, ako placaju Zaru da to i dobiju..kao sto kupuju neosteceno da to isto i dobiju a ne unisteno.
2017 07 12
> Mikimaus1213: > Meni je samo zao sto nisam prije otkrila forum jer sapunice koje se ovdje odigravaju su mi razbibriga br1 na poslu x-) Samo još reci da imaš super plaću za svoj 'rad'. :')
2017 07 13
> Tamara5485: > Ja sam nedavno kupila na Aliexpressu "Zara like" bluzu s onim biserima kao, za 50 kn s pt. U Zari je njezin materijal jednako loš, ako ne i gori, a košta 4 puta više. > Plus, na toj stranici imate u feedbacku (kod popularnijih i pouzdanih sellera), slike koje žene postave nakon što im dođe artikl. Dakle, slikaju kako izgleda da možete usporediti sa slikom u oglasu, napišu koji je materijal i svoje mjere i koju su veličinu naručile te kako im pristaje. > Inače, opet ne kužim taj problem sa Zara fejkom ako je jeftiniji, identičan. Kao da će netko čitati etikete. Ako smrdi na "plastiku iz Kine", ok, ali ako nema unutarnju etiketu... A brate.. Cao ako mi neko moze samo potvrditi da li je fake ili original ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b38bd6374c69e0119a5d9c8671036a5a.jpg)
2021 04 10