Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Oštećena, pomoc

Pozdrav cure. Oštećena sam za 280 kuna. Cura mi je trebala prije mjesec dana poslati haljinu, tjedan dana mi već uplaćuje novac natrag, laže, manipulira i ostalo. Radi se o Mireli Forjan iz Bjelovara. Moji novci kod nje stoje već, kažem mjesec dana, tobože poslala je haljinu ali poštari je nisu dostavili, a ona gle čudom nije uzela potvrdu. Nakon toga svega sam čekala novac, uplaćuje ga od prošlog petka. imate li vi neku ideju da mi pomognete? Ako Ko želi može dobiti razgovor
2017 07 14
Crna lista i bori se,inzistiraj!🙂
2017 07 14
Tražim crnu listu, neznam kako je pronaći. Može link?
2017 07 14
Linkaj ovdje screenshotove razgovora, ako imaš potvrdu o svojoj uplati i oglas bi bilo super. Kao i link na njezin profil, ionako te već mjesec dana zavlači. Ne vidim što imaš biti pristojna
2017 07 14
I ne znam zašto već mjesec dana nisi ostavila negativnu curi koja te oštetila za 300 kuna? Mislim, oprosti, ali mogla je dotad već 10 novih zavaljat. Koliko morate para izgubiti da biste opalile jedan palac dolje? Nikad mi neće biti jasno.
2017 07 14
Meni to ime poznato nešto 😳
2017 07 14
Strašno svakim danom ima sve više prevaranata. Pa kud to vodi. Nemoj odustati i ako treba sto puta joj pošalji poruku. sretno ;)
2017 07 14
Google kaze da je vatrogaskinja i manekenka pa mozda od silnih snimanja i požara nije stigla poslati 😂
2017 07 14
Uzas ,:( koliko ih je. Mnoze se brze nego Gremlini..
2017 07 14
Najrađe bi vam ostavila šifru i ime da uđete i citate razgovor . Danas kad je moja mater isla i zaprijetila joj sudom, rekla je da će Vratit novce . Užas. Vidjet ćemo sto će biti. Al pazite se. Na krpicama sam par mjeseci i nisam mislila da će mi se ovakvo nešto desit . Uzas
2017 07 15
Ne treba nam razgovor, ali negativna da! Ako joj ne ostaviš negativnu, možda prevari još nekoga u međuvremenu dok ti načekavaš novce ,:( Petra, daj nas poslušaj, imamo ovdje malo više staža od tebe i ovo nije prvi put da netko nekog vara na Krpama...
2017 07 15
Evo, stavljena negativna. Hvala cure !
2017 07 15
> PetraDraganic: > Pozdrav cure. Oštećena sam za 280 kuna. Cura mi je trebala prije mjesec dana poslati haljinu, tjedan dana mi već uplaćuje novac natrag, laže, manipulira i ostalo. Radi se o Mireli Forjan iz Bjelovara. Moji novci kod nje stoje već, kažem mjesec dana, tobože poslala je haljinu ali poštari je nisu dostavili, a ona gle čudom nije uzela potvrdu. Nakon toga svega sam čekala novac, uplaćuje ga od prošlog petka. imate li vi neku ideju da mi pomognete? Ako Ko želi može dobiti razgovor Ostecena si prije mjesec dana,a cekas uplatu od proslog petka.Dakle brat bratu 3 tjedna ti strpljivo cekas paket za koji ti cak nije ni dana sifra za pracenje.Svaka cast na strpljenju.Vidis zanimljivo je da se uvijek gube paketi za koje cure nisu uzele potvrdu.Bas zanimljivo. Ja bi svakako pokusala doci do njene obitelji,ako je mladja roditelja,pa njima objasniti sta kcerka radi
2017 07 15
A lagala je. A ja naivna pa vjerujem. Sad kad sam joj rekla da ću je Tužit od jednom se ispričava da neka pribite lipe i da joj je zao da će poslati u ponedjeljak. A neki dan je kao poslala već novac. Ja glupača na internetu dan noć da vidim jel uplatila, ona nista. A da ne govorim koliko sam čekala haljinu. Još mi za svadbu trebala i nije došla. A uplatila sam 30 kuna vise nebi li je poslala hp-om
2017 07 15
A lagala je. A ja naivna pa vjerujem. Sad kad sam joj rekla da ću je Tužit od jednom se ispričava da neka pribite lipe i da joj je zao da će poslati u ponedjeljak. A neki dan je kao poslala već novac. Ja glupača na internetu dan noć da vidim jel uplatila, ona nista. A da ne govorim koliko sam čekala haljinu. Još mi za svadbu trebala i nije došla. A uplatila sam 30 kuna vise nebi li je poslala hp-om
2017 07 15
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija