Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Oštećena, pomoc

Meni samo nije jasno kako neki ljudi mogu da budu tako pokvareni, pa idu krasti.
2017 07 15
> Poirotica: > Meni samo nije jasno kako neki ljudi mogu da budu tako pokvareni, pa idu krasti. A meni više nije jasno ni kako žene štite podatke nekoga tko već mjesec dana LAŽE da je uplatio natrag novac. Petra, preporučujem ti da ne čekaš više, jer ona očito i dalje zavlači. Mislim, ako je prije nekoliko dana rekla da je uplatila i sad ponovno kaže da će uplatiti, drži te za budalu i totalnog naivca. A iskreno, ako mjesec dana čekaš haljinu koja treba doći HP Expressom, koji si dodatno i platila, ne znam ni što da kažem.
2017 07 15
Vatrogaskinja i manekenka :D odlicno
2017 07 15
Ja bi joj za 300kn otisla doma i zavezala joj uši na mašnu
2017 07 15
> Poirotica: > Meni samo nije jasno kako neki ljudi mogu da budu tako pokvareni, pa idu krasti. I kako se takvi ne boje setati gradom i dalje...al takva budala na kraju naleti na jos vecu budalu...tako to obicno zavrsi 😎
2017 07 16
> EmaEmilly: > Ja bi joj za 300kn otisla doma i zavezala joj uši na mašnu 😄😄😄😄😄😄
2017 07 17
I? Koji je ishod ovoga svega?
2017 07 18
Još čekam novce. Trebali bi biti danas
2017 07 19
Vratila je novce , nakon sto sam joj dala rok uz svakojake prijetnje. Treba ju svakako ukloniti
2017 07 21
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija