Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomozite!sta da radim?

Dobar dan svima!prije evo 7dana uplatila sam jaknicu za bebu,ali zena nestala je...ima 65 pozitivnih komentara pa sam mislila da je sve ok...medju tim nema je a nsam dobila jaknicu...a stvar je u tome da od petka sam na drugoj adresi,a tu nemam koga da zamolim da mi preuzme paket...A zena jednostavno nestala...Sta da radim?ovo mi je prvo neugodno i negativno iskustvo na krpicama... :(
2017 08 30
Nadi ju na fejsu po imenu i prezimenu pa joj se javi i pitaj sto je.
2017 08 30
Na čiji račun ste uplatili novce? Uz to je moralo biti neko ime i prezime... Tu osobu potražite u imeniku ili na fejsu.
2017 08 30
1.) Morala ti je dati ime i prezime i br. tekućeg za uplatu. 2.) Pitaj na pošti ako si uplatila za preporučenu pošiljku, mogu pronaći po imenu i prezimenu na koga je paket poslan. Mogu oni, ako hoće. 3.) Prije 6 dana je bila logirana, iako termin logiranja ne mora biti točan. 4.) Vjerujem da si znala da ćeš promijeniti adresu pa si trebala za svaki slučaj i novu napisati. 5.) Ne treba odmah sumnjati u prevaru i otvarati temu, iako za otvaranje teme i uvodni post ne treba duže od jedne - dvije minutice pa je nekima to jednostavnije, nego se potruditi na normalniji i ljudskiji način riješiti problem.
2017 08 30
> katarinamartina: > 1.) Morala ti je dati ime i prezime i br. tekućeg za uplatu. > 2.) Pitaj na pošti ako si uplatila za preporučenu pošiljku, mogu pronaći po imenu i prezimenu na koga je paket poslan. Mogu oni, ako hoće. > 3.) Prije 6 dana je bila logirana, iako termin logiranja ne mora biti točan. > 4.) Vjerujem da si znala da ćeš promijeniti adresu pa si trebala za svaki slučaj i novu napisati. > 5.) Ne treba odmah sumnjati u prevaru i otvarati temu, iako za otvaranje teme i uvodni post ne treba duže od jedne - dvije minutice pa je > nekima to jednostavnije, nego se potruditi na normalniji i ljudskiji način riješiti problem. Otvorila sam temu zato sto neznam sta da radim i jednostavno trebo mi je savjet...nisam htela da pravim frku oko toga uopste...a nisam ni sumnjala odmah da sam prevarena(jer svasta se moze dogoditi u zivotu),nego mi je frka zbog adrese...hvala na pomoci!
2017 08 30
> katarinamartina: > 1.) Morala ti je dati ime i prezime i br. tekućeg za uplatu. > 2.) Pitaj na pošti ako si uplatila za preporučenu pošiljku, mogu pronaći po imenu i prezimenu na koga je paket poslan. Mogu oni, ako hoće. > 3.) Prije 6 dana je bila logirana, iako termin logiranja ne mora biti točan. > 4.) Vjerujem da si znala da ćeš promijeniti adresu pa si trebala za svaki slučaj i novu napisati. > 5.) Ne treba odmah sumnjati u prevaru i otvarati temu, iako za otvaranje teme i uvodni post ne treba duže od jedne - dvije minutice pa je > nekima to jednostavnije, nego se potruditi na normalniji i ljudskiji način riješiti problem. E da...takvih Jelen na fb bas dosta ima i kako da znam kakva je od njih ta?
2017 08 30
> NadaMihaljevic: > Na čiji račun ste uplatili novce? Uz to je moralo biti neko ime i prezime... Tu osobu potražite u imeniku ili na fejsu. Hvala!
2017 08 30
Ovo za logiranje je tocno,termin logiranja je(barem u mom slucaju)cesce netocan nego tocan😕
2017 08 30
Ljudi,stvarno nisam htela da pravim problem nikome kad sam otvorila temu....samo nikad mi tako sta se nije desilo pa nemam pojma sta se radi u takvim situacijama i trebo mi je savet...to je sve!Hvala puno svima na pomoci!Lp
2017 08 30
> erigion: > > katarinamartina: > > 1.) Morala ti je dati ime i prezime i br. tekućeg za uplatu. > > 2.) Pitaj na pošti ako si uplatila za preporučenu pošiljku, mogu pronaći po imenu i prezimenu na koga je paket poslan. Mogu oni, ako hoće. > > 3.) Prije 6 dana je bila logirana, iako termin logiranja ne mora biti točan. > > 4.) Vjerujem da si znala da ćeš promijeniti adresu pa si trebala za svaki slučaj i novu napisati. > > 5.) Ne treba odmah sumnjati u prevaru i otvarati temu, iako za otvaranje teme i uvodni post ne treba duže od jedne - dvije minutice pa je > > nekima to jednostavnije, nego se potruditi na normalniji i ljudskiji način riješiti problem. > E da...takvih Jelen na fb bas dosta ima i kako da znam kakva je od njih ta? A kako da mi znamo 'kakva je ta'.? Traži u telef. imeniku, imaš ga na netu. Zovi informacije, zovi poštu, zamoli da ti po imenu i prezimenu pošiljatelja i primatelja pokušaju pronaći, ako je paket poslan preporukom. Pošalji novu adresu curi u inbox. Možda ti je paket poslala na staru adresu. Zamoli nekog od bivših susjeda da pita poštara, naravno, ako nije navedeno da se paket isključivo na pošti preuzme. Pokreni se, nisi tu od jučer, imaš 61 povratnu. :)
2017 08 30
> katarinamartina: > > erigion: > > > katarinamartina: > > > 1.) Morala ti je dati ime i prezime i br. tekućeg za uplatu. > > > 2.) Pitaj na pošti ako si uplatila za preporučenu pošiljku, mogu pronaći po imenu i prezimenu na koga je paket poslan. Mogu oni, ako hoće. > > > 3.) Prije 6 dana je bila logirana, iako termin logiranja ne mora biti točan. > > > 4.) Vjerujem da si znala da ćeš promijeniti adresu pa si trebala za svaki slučaj i novu napisati. > > > 5.) Ne treba odmah sumnjati u prevaru i otvarati temu, iako za otvaranje teme i uvodni post ne treba duže od jedne - dvije minutice pa je > > > nekima to jednostavnije, nego se potruditi na normalniji i ljudskiji način riješiti problem. > > E da...takvih Jelen na fb bas dosta ima i kako da znam kakva je od njih ta? > A kako da mi znamo 'kakva je ta'.? > Traži u telef. imeniku, imaš ga na netu. Zovi informacije, zovi poštu, zamoli da ti po imenu i prezimenu pošiljatelja i primatelja pokušaju pronaći, ako je paket poslan preporukom. Pošalji novu adresu curi u inbox. > Možda ti je paket poslala na staru adresu. Zamoli nekog od bivših susjeda da pita poštara, naravno, ako nije navedeno da se paket isključivo na pošti preuzme. > Pokreni se, nisi tu od jučer, imaš 61 povratnu. :) U tome i stvar da paket nije poslan izgleda...a u tel imeniku isto citavo cudo ljudi sa istim imenom i prezimenom...a ja sam jos 2dana na staroj adresi...poslala sam broj mog mobitela njoj... Imam 61 povratnu ali ovo mi je prvi put...U svakom slucaju hvala na pomoci!
2017 08 30
Pozdrav! Pa imate li ikog tu poznatog da Vam obiđe sandučić?
2017 08 30
Cure hvala svima!evo zenskica se javila i sve je ok!ona se isto seli pa je bila bez interneta...stvarno je draga osoba!Hvala svima na pomoci i savetima!!!Svako dobro svima zelim!
2017 08 30
> erigion: > Cure hvala svima!evo zenskica se javila i sve je ok!ona se isto seli pa je bila bez interneta...stvarno je draga osoba!Hvala svima na pomoci i savetima!!!Svako dobro svima zelim! Eto vidiš da nisi trebala otvarati temu. Žena se selila, poslala bi ti nakon preseljenja, a možda i adaptacije stana, ono, pločice, parketi, rušenje zidova, prezida, maljanje stana, priznati ćeš ipak je to sve bitnije od tvog paketa koji nije na poštu 'preseljen'. Nauči se biti strpljiva, par mjeseci sim - tam i nije bogznašto. 8-) U biti, dobro da si otvorila temu, jer je internet proradio. Svi sretni i zadovoljni, žena jako draga osoba :* pa što više hoćeš, divota na kub. :")
2017 08 31
> erigion: > Cure hvala svima!evo zenskica se javila i sve je ok!ona se isto seli pa je bila bez interneta...stvarno je draga osoba!Hvala svima na pomoci i savetima!!!Svako dobro svima zelim! Svi se sele.....😅
2017 08 31
1 2