Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nova na krpicama

sretno <3
2017 08 31
Pa nek ti je sa srecom :) :)
2017 08 31
Puno opreza i strpljenja zelim. :) :*
2017 08 31
sretno, evo i ja sam nova u području prodaje-počela sam uploadati slikice stvari, kupujem ovdje već duže vrijeme i zadovoljna sam
2017 08 31
i ja sam skoro došla ali za kupnju svi nas preskaču, nemaju povjerenja
2017 08 31
> VolimMore6: > i ja sam skoro došla ali za kupnju > svi nas preskaču, nemaju povjerenja Stavi od svakog artikla par fotkica, prije toga dođi u moj ormar nešto kupiti, neću te preskočiti, obećavam. :")
2017 08 31
vidi naše Katice kako je prefrigana..... :D
2017 08 31
Dobrodosle :) kupite/zamijenite tako da posaljete prve za pocetak. A vi koje ste vec kupovale gdje su vam povratne? Ja se ne mogu oteti pitanju kad netko kaze Koliko sam prodala..a ono 3povratne :') i to cesto "O kupcu" :D Ostavljajte povratne i trazite da vam se ostave ako je suradnja bila ok..ili onda svoju obrisite ako vam druga strana ne ostavi jer na pocetku je tesko dobiti povjerenje i zasto bi vam bila uskracena. Ja vise ne vijam, obrisem svoju i adio ali ih imam dovoljno za povjerenje pa nije isto. Inace muska robica tesko ide tj.ne ide bas :D Stavite zensku da bi dobile koju pozitivnu pa mozda ode i muska.
2017 08 31
Dobro došla :)
2017 08 31
Ćao, i ja sam tek aktivno počela od nedavno, pa ako ništa barem zavirite na profil. Možda i bude dobre suradnje. LP :D
2017 08 31
> SonjaSpoljaric: > vidi naše Katice kako je prefrigana..... :D o:) :P
2017 08 31
:D lijep je tvoj ormar al je papren....... :')
2017 08 31
> sonja90: > Dobrodosle :) kupite/zamijenite tako da posaljete prve za pocetak. > A vi koje ste vec kupovale gdje su vam povratne? Ja se ne mogu oteti pitanju kad netko kaze Koliko sam prodala..a ono 3povratne :') i to cesto "O kupcu" :D > Ostavljajte povratne i trazite da vam se ostave ako je suradnja bila ok..ili onda svoju obrisite ako vam druga strana ne ostavi jer na pocetku je tesko dobiti povjerenje i zasto bi vam bila uskracena. > Ja vise ne vijam, obrisem svoju i adio ali ih imam dovoljno za povjerenje pa nije isto. > Inace muska robica tesko ide tj.ne ide bas :D Stavite zensku da bi dobile koju pozitivnu pa mozda ode i muska. Može biti jedna povratna za prodavača, a prodala istoj osobi 10 -15 puta. Ovo za povratne stoji, ima koje jednostavno ignoriraju.
2017 08 31
dobro dosla <3
2017 08 31
Dobro došla i puno sreće i uspjeha
2017 09 01