Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Šokirana!Obrisano mi je više od 2 strane oglasa

> Blliss: > Kupujem i ponekad prodajem preko fejsa, ovdje mi je samo forum zanimljiv. Hajde bliss ne kakaj više
2017 09 01
> Blliss: > > sonja90: > > Ma stani malo..pa neki ovdje kupuju i prodaju Bliss, cisto da znas ;) Nemoj mi reci da nisi dosad "nadosla" > > :D > Kupujem i ponekad prodajem preko fejsa, ovdje mi je samo forum zanimljiv. Ha, ha, meni zanimljiviji forum nego prodaja :,'(
2017 09 01
Pa šta će vam fotke s interneta??????????????????????? Samo vam kvare oglase....... Te fotke su profesionalno napravljene, rasvjeti posvećena posebna pažnja, robica uvijek izgleda ljepša nego jest u stvarnosti...i onda nakon slike profića ide ona grozota iz vaše spavaće sobe, iza krevet razbacan i evo, to je ta vesta?!, druge je boje, nekako se izvitoperila, čudna je, kao da nije ta nego neka druga, nemamo svi mobitele s vrhunskim kamerama, uglavnom taj spoj mi zna biti živi očaj....
2017 09 01
> adriatica100: > > Blliss: > > Kupujem i ponekad prodajem preko fejsa, ovdje mi je samo forum zanimljiv. > Hajde bliss ne kakaj više Ooh dobrodosla i ti 😆
2017 09 02
Brisala sam slike s neta, trazim oglase, adidas za 150 kn, neispravne kolaže npr više od dvije slike ili screenshotove, kaveze, vibratore, zavjese, knjige, komplete parfema i kistova te cvike, apartmane, badiće i calzedoniu iz preprodaje, tehniku i jednu tjesteninu.
2017 09 03
> Admin2nd: > Brisala sam slike s neta, trazim oglase, adidas za 150 kn, neispravne kolaže npr više od dvije slike ili screenshotove, kaveze, vibratore, zavjese, knjige, komplete parfema i kistova te cvike, apartmane, badiće i calzedoniu iz preprodaje, tehniku i jednu tjesteninu. Ahahaha vrištim! "Kavez, vibrator, zavjese i jedna tjestenina' :D
2017 09 03
> Admin2nd: > Brisala sam slike s neta, trazim oglase, adidas za 150 kn, neispravne kolaže npr više od dvije slike ili screenshotove, kaveze, vibratore, zavjese, knjige, komplete parfema i kistova te cvike, apartmane, badiće i calzedoniu iz preprodaje, tehniku i jednu tjesteninu. Znam pravila i svi moji oglasi su bili u skladu s pravilima. Izbrisani su mi oglasi u kojima su bile moje slike, u dobroj kategoriji, s pravilnim tagovima i pravilnim opisima artikala, bez lažnih cijena za LOT ili od 1 kn. Ništa od ovog navedenog nisam imala u oglasima. Tablete i lijekove ste zaboravili obrisati, a za to piše da je najstrože zabranjeno prodavati.
2017 09 03
Da, zato sam Vam obrisala dvije strane oglasa iz čistog mira jer eto, nisam imala pametnijega posla :D A sad ozbiljno, tablete lijekove, mobitele knjige i ino brišem svako malo. Možda ste imali kolaže od dvije slike sa puno sivoga okolo pa je zbog toga obrisano.
2017 09 03
1 2