Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Negativne povratne - kada i zašto

Koji su vaši razlozi kada ostavljate negativnu ocjenu ; kada date broj računa i kupac se više ne javi , kada vam ne pošalje zamjenski artikal , .... ?
2017 09 08
Prvi navedeni razlog po pravilima mk može biti samo za neutralnu... Sve vrste muljanja su za neg. Uplaceno, nije poslano ili poslano putem koji nije dogovoren, pa se "zagubilo", lazna oglašavanja (nema oštećenja-dođe sa raznim ostećenjima, koje je teta na kiosku napravila).. Uplatiš za d&g, dobiješ d&b...lažni brojevi artikala.. Ali naravno, prvo se kontaktira osobu koja je muljala, nakon toga idemo u ostale realizacije... x-)
2017 09 08
ja ne dijelim negativne za slučaj bezobraznosti šaljem zaštitara direktno na vrata :')
2017 09 08
Po meni nije fer ako kupac uzme podatke i vise se ne javi. Ok je ako odustane i isprica se. Ali ako namjerno ne odgovara par dana na poruke i onda tek odustane, to je po meni bezobrazno i za negativnu.
2017 09 08
Meni se već toliko puta dogodilo da su samo uzeli podatke za uplatu i više se nikad ne javili. Niti jednom nisam nikome ostavila niti negativnu niti neutralnu zbog toga no neutralnu sam svakako mogla pa vjerojatno ubuduće i hoću. Što se tiče negativnih začudo nisam imala loših iskustava ovdje na krpicama pa ih nisam dijelila no razlozi zbog kojih bi nekome ostavila su ono klasično muljanje, ti uplatiš ona tvrdi da je poslala, a od paketa ni p... i tako to čisto zavlačenje
2017 09 08
Ma ja dam negativnu recimo kad mi se ne sviđa profilna slika. Ili kad netko napiše krivo slovo. Ili kad mi se na primopredaji ne svidi kak se ženska obukla. I tak uglavnom opravdano uvijek dijelim te negativne ocjene.
2017 09 08
> sanjaurban: > ja ne dijelim negativne > za slučaj bezobraznosti šaljem zaštitara direktno na vrata :') :p
2017 09 08
> teehee: > Ma ja dam negativnu recimo kad mi se ne sviđa profilna slika. Ili kad netko napiše krivo slovo. Ili kad mi se na primopredaji ne svidi kak se ženska obukla. I tak uglavnom opravdano uvijek dijelim te negativne ocjene. 😂🤣😁
2017 09 09
Ja ne ostavljam podatke za uplatu onima koji nemaju nista povratnih
2017 09 09
Pozdrav cure! Evo ja nakon niza divnih suradnji i samo dobrih iskustava ovdje, od jucer imam i jednu ne tako divnu suradnju pa trebam vasu pomoc. Naime, ne znam pretjerujem li, pa molim vase misljenje. Evo kako ide prica... Od korisnice sa jaaako puno pozitivnih ocjena kupila sam haljinu oglasenu kao jednom nosenu na snimanju na 2 sata. Nigdje nije bilo navedeno da haljina ima bilo kakvih ostecenja ili ociglednih tragova nosenja. U opisu profila korisnice stoji da su opisi artikala maksimalno realni i da ne vrsi povrat. Moram napomenuti da je rijec o haljini koju sam vec imala ali mi broj nije odgovarao, pa sam ju dulje vrijeme trazila u vecoj velicini i kad sam ju napokon ugledala na profilu korisnice odmah sam ju i kupila, sva sretna sto sam ju napokon pronasla. I jucer nastupa neugodno iznenađenje... preuzela sam paket, otvorila ga i odmah nakon otvaranja uocila da je haljina ostecena. Iz haljine viri puno izvucenih niti i konaca (sto se neda popraviti vec samo odrezati a tada materijal puca), a određeni sitniji savovi su dosta razvuceni. Sve u svemu, nema sanse da je to noseno 2h, a kamoli da vrijedi 200 kn koliko sam ju platila. Poslala sam korisnici poruku, zahvalila se na slanju i rekla da sam neugodno iznenađena i razočarana stanjem haljine s obzirom da ima brojna oštećenja u vidu izvučenih konaca u materijalu a u oglasu to nije bilo istaknuto. I da to bas nije u redu s njene strane. Korisnica me potpuno izignorirala. Poslikala sam izbliza neke dijelove haljine da barem otprilike vidite o cemu se radi. Haljina je duga i bijela, no nadam se da se na slikama barem nesto vidi. Kad ju slikam cijelu iz daljine kao sto je i korisnica, na slikama se ta ostecenja ne vide. Pretjerujem li? Zasluzuje li ovo negativnu? Da se zena barem ispricala ili nesto, međutim nema mi goreg od sutnje, samo mi potvrđuje da zna sto mi je poslala...
2017 09 09
Ne da "bas i nije u redu", vec je mucki i podmuklo i treba ti vratit pare. Ja bih joj ostavila negativnu odmah i dala joj dan-dva da mi vrati pare za predmet + postarinu, a ako ne vrati, stavila podatke na crnu listu. I ako zivi u istom gradu, dosla joj na vrata s krpom koju je pokusala uvalit i trazila lovu nazad.
2017 09 09
Sto je najbolje, to je zena koja ima 172 povratne i same hvalospjeve. Pa sam u prvi mah pomislila da mozda nije skuzila sto mi je poslala, svakome se moze dogoditi, ljudi smo (makar tesko je bas ovoliko izvucenih konaca ne vidjeti). Ali kad sam vidjela da uredno ignorira moju poruku i da ju zapravo bas briga, shvatila sam da itekako dobro zna sto mi je poslala. Ne znam kako se ljudima da blamirat zbog 200 kn...
2017 09 09
stvarno neugodno...žene koje drže do odjeće odmah vide konce i konci ih smetaju možda se dama predomisli... o kojoj se korisnici radi?
2017 09 09
aaa, znam tu korisnicu, vidjela sam plavu haljinicu čisti mrak, no onda me cijena od opreko 500 kn bacila u očaj.. mogla bi se malo spustit na zemlju i vratit te pare
2017 09 10
Sanja, nije za užinu već za mužnju. Novaca, dakako.
2017 09 10
1 2 3