Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

povrat artikla na krpicama.hr-povrat novaca

Pozdrav svima ma imala bi pitanje kako vi poslujete i kako se vi ponasate s time! Ovako ja sam od neke krpicanke kupila torbicu (mala vrijednost 38kn+pt) Pitala krpicanku dali torbica ima nekih ostecenja-odgovorila je da nema. Ja sam platila-kad je torbica stigla bila je na fleke i bec cirkona.Ja sam odmah pisala i poslala slike o stanju torbice.Ona se ispricava da nije primjetila... bla bla-al da sam ja morala pitati dodatne slike! Bilo je jos slika i te fleke se ne vide i lako se slika da se fleke ne vide. Uglavnom, ponudi mi povrat novaca i tu nastaje problem. Ja pitam koliko bi mi ona uplatila i ona kaze 38kn i kao da bi prihvatila 10kn postarine da mi vrati. Ja sam torbicu platila 52kn s postarinom ako sada jos platim postarinu na krpicanki vratim njenu torbicu ja opet moram platiti postarinu od cca 15kn. Znaci da ja gubim (52+15=67kn a ona mi zeli vratiti 48kn) razlika je 19kn??? Ja sada neznam kako vi u ovakvoj situaciji poslujete? Meni se nikad nije dogodilo da artikal nije uredu i da nekom moram vratiti novac pa eto pitam!
2017 09 14
negativka. crna lista s podacima. inzistiranje na povratu.
2017 09 14
Ako nece uplatiti jos 15 kn za pt, onda joj ti posalji hp ekspresom pa neka plati pouzecem postarinu, pa joj vise nece pasti na pamet da prodaje osteceno
2017 09 14
Nema se tu šta filozofirati - ako do povrata dolazi zbog greške prodavatelja, on snosi sve troškove i kvit.
2017 09 14
Opleti negativnu, možda joj to probudi osjećaj za pošteno i ispravno :s
2017 09 14
Javite kako je proslo...
2017 09 15
Nekoliko osoba je prevareno od strane Anita.70 a medu njima i ja. Trazili smo da vrati novce ali ista ne želi. Robu nije ni poslala jer ju i dalje prodaje. Što napraviti?
2017 09 15
Prijavite adminu i objavite podatke (ime i prezime, broj računa) na forumu i postavite ih na crnu listu
2017 09 15
Poslala sam jos jednu poruku za objasnjenjem,pa sada cekam odgovor.
2017 09 15
Vi niste krivi tu nista,tako sam i ja slala obicno iako sam kupcu predlozila sve opcije slanja,kupac je izabrao obicno slanje,pa mi se cura javila 2 tjedna kasnije da nije stiglo,pa sam morala da joj onako opsirno objasnem da mi je zao ,al isto tako da mi je savjest čista jer sam poslala stvar,iako je imala puno pozitivnih,rekla je da mi vjeruje da se takve situacije desavaju s postarom i da ce vidjeti sto je u posti,sutra mi je uredno poslikala paketic i rekla da ga je dobila u pošti,a šta je prava istina to mogu samo nagađati.
2017 09 16
Ja bih joj na tvom mjestu samo naglasila da je obicno slanje postom na njenu odgovornost. Al da, ako si joj nudila ostale nacine slanja, a ona izabrala obicno, sama je kriva.
2017 09 16
> Aveira: > Ja bih joj na tvom mjestu samo naglasila da je obicno slanje postom na njenu odgovornost. Al da, ako si joj nudila ostale nacine slanja, a ona izabrala obicno, sama je kriva. Da ja sam htjela Tiskom, a ona je imzistirala obično prioritetno. Ovo je napisala nakon s to sam joj rekla da joj vratim pola novac samo "Gle, smatram da nije oke da mi vratiš samo pola novaca... ja sam uredno tebi platila od svojeg zarađenog novca. A sada nemam ni novce ni grudnjak. 😦 Još si mi bila napisala da ćeš mi poslati drugi ako mi ne stigne i sada kažeš da ipak nećeš.. 😕 Da sam ja prodavatelj i da mojem kupcu nije stiglo nešto za što sam ja dobila njegove novce, i zbog toga postala osoba koja je odgovorna za njegovu kupljenu stvar, smatrala bih da sam dužna vratiti novac. Ne može se to tako. Kad plaćaš preko paypala kad kupuješ nešto na internetu i da ti ne stigne? nema nevraćanja novaca. Odmah se novac vraća kupcu. Ne može kupac ostati zakinut" Nakon toga sam joj još jednom rekla nek mi napiše broj računa, prijavila se 2x od toga i ništa ne odgovara, ne kužim, ne želim joj vratiti sve pa ne želim niti pola ili nešto mulja?!?
2017 09 16
Ne vracaj nista. Htjela je ustedit na postarini, znala je da je to rizik, a sad bi da ti snosis odgovornost. Isto tako joj reci da selleri na ebayu vracaju pare samo kad se salje ''obicnom'' postom pri cemu kupac nema dokaza da je seller paket poslao. Cisto sumnjam da je ista praksa kod tracked stvari, bas zato sto se moze pratiti. Uglavnom, ne vracaj nista, a ako ti ostavi negativnu, vjerujem da ce ti ju admin obrisati ako stavis kopipejst razgovora da se vidi da si ti htjela slanje s potvrdom :)
2017 09 16
Sorry al tko inzistira na običnom slanju nek si sam snosi odgovornost... ma jeli, kako ti možeš biti 100% da njoj NIJE stigao paket...
2017 09 18
> Aveira: > Ne vracaj nista. Htjela je ustedit na postarini, znala je da je to rizik, a sad bi da ti snosis odgovornost. > Isto tako joj reci da selleri na ebayu vracaju pare samo kad se salje ''obicnom'' postom pri cemu kupac nema dokaza da je seller paket poslao. > Cisto sumnjam da je ista praksa kod tracked stvari, bas zato sto se moze pratiti. > Uglavnom, ne vracaj nista, a ako ti ostavi negativnu, vjerujem da ce ti ju admin obrisati ako stavis kopipejst razgovora da se vidi da si ti htjela slanje s potvrdom :) Hvala na savjetu i utrošenom vremenu za čitanje! :)
2017 09 19
1 2