Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dostava slanje pošiljka

Molila bi da mi netko da savjet..nova sam i mislim početi objavljivati svoje stvari za prodaju, ali bi molila ako mi možete dati svoja iskustva kako Vi šaljete svoju robu, cipele,torbe i dr..jel HP pošta , dhl, tko to plača , koji je dogovor idr. molim iskustva
2017 09 18
najcesce saljem tiskom jednostavno je imaju svoje kutije kupac dobije sifru moze pratit posiljku.Tiskom sam poslala do sad preko 50 paketa i nikad nisam imala lose iskustvo niti izgubljen paket sve dodje u roku ..mada sad imaju i u posti neke opcije i nije velika razlika u cijenama ali postom saljem samo kad je nesto bas veliko pa mi nestane u L kutiju od tiska...e da i kad saljes paket tiskom imas mogucnost ispunit preko interneta podatke i pokazes samo kod paketa koji dodje na mail i onda ti je paket 5 kn jeftiniji :)
2017 09 18
ja osobno šaljem kako stignem i prema težini stvari, ako je teža ide tiskom jer bi poštom bila skuplja, ponekad podijelim poštarinu s kupcem, s poštom nemam loših iskustva
2017 09 18
Ja preferiram tisak jer su u pošti nenormalne gužve, čeka se od pola sata na više. Za male stvari niske vrijednosti do 20kn, obično ide poštom jer s kovertom slanje dođe 6,5kn (tu jedino imaš rizik gubitka pošte jer nema sigurnosti kao kod preporučenog, ako nisi ti ili kupac spremna ga snositi ne preporučujem), ali uglavnom kupac je taj koji odabire opciju, s tim da za veće vrijednosti svakako izbjegavati obično slanje poštom.
2017 09 18
Saljem onako kako kupcu odgovara😀osim pouzecem - zbog loseg iskustva na njuskalu😡
2017 09 18