Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Migrena- liječenje biljem ?

Ako netko ima migrenu , a liječio se čajevima i slično bila bih zahvalna da mi kaže kakvi su rezutati.
2013 04 19
sve kod travara ja apoteke zaobilazim..ako ce me ista izlijecit..travar sve zna :)
2013 04 19
čula sam za nekog koji tvrdi da migrenu ljiječi za mjesec dana , pa me baš zanima je li ima tko iskustva s tim .
2013 04 19
Ja sam dugo godina imala problema sa migrenom i pila sam razne terapije, ali jednog dana mi je samo prestala....hvala Bogu...rekao mi neurolog da se opet može pojaviti u jednom razdoblju u životu...ja se nadam da se neće....:(....sad ima jako puno lijekova koji su namijenjeni prvenstveno migreni, a nije potreban recept tako da probaj s tim lijekovima...možda su stvarno učinkoviti...ili probajte pisati dnevnik migrena pa pokušajte ustanoviti da li vam možda hrana ne uzrokuje bolove....ja sam smanjila kikiriki, čokoladu i banane..navodno, navedena hrana potiče migrenu...
2013 04 19
moj tata je imao teške migrene, toliko da ga je znalo zasljepiti nije vidio ništa pred očima,. ništa nije pomagalo , ni biljke ni čajevi, ni tablete,. dok nije počeo pit nalgesin tablete,. odkad je krenio s njima migrene su mu prestale se pojavljivati, zadnju je imao prije par godina,. ja ipak mislim da za takve bolove nemogu biljke pomoći,. a ove tablete su blage i nemaju nuspojave, niti su štetne za želidac,. [:smijesi]
2013 04 19