Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Rhinoplastika

Ja sam nos zbog septuma vec jednom operirala u bolnici i mogu reci da stvarno nije bili toliko strasno. Ali nakon par god opet ne mogu disat, boli me i cesto mi ide krv na nos. U meduvremenu sam ga u igri s klincem i slomila. No to nema veze s devijacijom koja se vratila jer je ta devijacija nastupila prije loma nosa, jedino sta ju je lom dodatno pogorsao. I sad s jedne strane imam doslovno rupu u hrskavici, druga je normalna, gore na korijenu nosa mi je hrskavica malo zadebljala. Tako da mislim da ce to bit malo kompleksnija operacija i radije bi da to netko strucan obavi tko ce vodit racuna o estetici. Al to sve sta ja imam se stvarno estetski ne vidi jedino sta mi probleme s disanjem i krvarenjem stvara. A da ne govorim o boli na promjenu vremena i hladnijem zraku.
2017 09 26
druga stvar koju ljudi ne znaju kad vise operirane noseve da su to rezultati 2,3 korekcije,jer ili prva pode po zlu,ili je jedna nedovoljna da rijesi znacajan problem.Kao sto se ne mogu od sisa jedinica dobiti 4 iz prve operacije jer se ide sa onolikim umetkom koliko koze ima i moze podniejti(kilaza kicma sirina grudnog koša)tako se ne moze niti mali nosic dobit od nosine jer se moraju postovati gabariti proporcije i sl i zato nakon sto ih zambelli bagatin odbiju idu u srbiju jer tamo rade svasta.a ne znam da li znate da su sekundarne operacije duplo skuplje od prve i da traju duze i oporavak,tako da se ne isplati.
2017 09 27
znaci nakon zambellijeve korekcije nos ne jos is kratio da mote poravnat i sad je isto u koso ali ne toliko,zamislite samo nakon 3 operacije,4 kako unutra taj nos funkcionira.cisto sumnjam da super
2017 09 27
> SonjaSpoljaric: > jedna poznata glumica je znala reći, ima veći nos : moj nos moj ponos...... eto, tako i ti reci........ <3
2017 09 27
to je karakterni nos da lako je njoj s tim nosom kad ima milijune i nije ju briga ali treba s njim zivjeti u nasoj drzavi di su ljudi povrsni i vole se rugati ljudima
2017 09 28
ma da nebi radi sela sad išla operirat nos....
2017 09 28
> mililica: > Imam širok nos uključivo i vrh nosa, deblju kožu .Bila sam na konzumltacijama kof Glumičića i Zambelliia. Oboje djeluju pritupačno i realno .Cijena visoka ali nema veze što sad.Ne mogu se odlučiti između njih dvojice.Ima li tko iskustava?Ili neku dtugu sugestiju.Svi primjeri radova u biti nisu toliko kompleksni kao moj nosek dali bi ti bio bed na nam uslikaš taj tvoj nos, ja imam isto malo deblji nos i baš mi je simpa......
2017 09 28
sve je to super,ali vecina to shvati prekasno,a nekima veliki nos stoji nekima jednostavno NE stoji.gledaju slike kim kardashian i konturirane noseve a ne kuze da su to ili djela vrhunskih vizazista i photoshopa i mozda 2,3 operacije.Nitko nije spominjao operacije radi upiranja prstom u nos u skoli ili fakultetu nego danasnju opsjednutost perfekcionizmom.meni je osobno doktor rekao da mi ne zeli opeirirat nos ali je na kraju morao radci septuma i zato imam gadnih problema i smatram da je bolje ne dirati nista ako covjek dobro dise jer pazite,i kod Milenovića,Bastaića i dr otorinaca sam od par cura cula da su dobile unistene noseve,disu na usta,poremetilo se i urursilo nesto kod mosta nosa...to su patnje,a sve radi savrsenog profila za selfie...ove slike koje si stavila nisu losi nosevi ima puno vecih i gorih,nor mala glavica a ogroman nos kukast...to razumijem,nije bitno sta drugi misle nego kako se ti osjecas.Ako ga ne mozes prihvatiti nikako onda idi,jer nisu svi isti i ne mogu se tjesiti s time da su lijepi i sa nosinom ako im to svakodnevno narusava kvalitetu zivota kroz manjak samopouzdanja i depresiju.svatko je drugaciji.
2017 10 02
koliko sam primjetila svi oni teže dišu, uvjek su sa bočicom operila..... :*
2017 10 02
sinusi i devijacija nemaju veze jedno s drugim
2017 10 03
> elizabeth123: > sinusi i devijacija nemaju veze jedno s drugim Iz priručnika dijagnostike i terapije: "Simptomatska devijacija septuma izaziva začepljenje nosa i stvara sklonost razvoju sinusitisa..." Ja sam imala puno problema sa vrtoglavicama, i pokazalo se da je razlog krinični sinusitis izazvan devijacijom septuma, jer se nos ne može pravilno čistiti, niti ispuhati kako treba čak. To su mi doktori rekli.
2017 10 03
sinusi i devijacije se ne operiraju skupa to je nesto drugo
2017 10 03
> elizabeth123: > sinusi i devijacije se ne operiraju skupa to je nesto drugo Nije tocno.
2017 10 11
Znam jednu curu koja je radila kod Glumičića i iskreno, meni nije baš lijep uradak. Nos joj je puno manji, ali skroz čudan i neprirodan, vidi se iz aviona da je rađeno na njemu. Ali njoj je to ok i zadovoljna je...
2017 10 15
> kimber: > Znam jednu curu koja je radila kod Glumičića i iskreno, meni nije baš lijep uradak. Nos joj je puno manji, ali skroz čudan i neprirodan, vidi se iz aviona da je rađeno na njemu. Ali njoj je to ok i zadovoljna je... on svima radi malene noseve bez obzira na glavu,nema pojma o anatomiji i proporciji
2017 11 01