Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Rhinoplastika

Pooz ja sam u 1mj operirala nos kod Zambelli ...nije me nista bolilo ,neugodno je zbog tampona I svega...oporavak mi je trajao 2tj mad sam ja nakon 10dana isla avionom za London jer ne zivim u hr...jako sam zadovoljna al treba jos vremena dok splasne sve
2018 02 22
ispravljena mi je devijacija,maknuta grba ,vrh podignut ,popunjeno ulegnuce sa jedne strane(popunjeno je sa viskom hrskavice iz grbe),radena mi je otvorenom tehnikom
2018 02 22
Wow koja razlika. Svi Zambellijevi uratci koje sam ja vidjela lajv su bili odlicni...
2018 02 22
Hvala,jedino mi je zao zasto se prije nisam operirala (imam 27god) ...ja vam nemogu opisat koliko mi je samopouzdanje poraslo I koliko sam sretna...Ja sam isla iskljucivo zbog estetike da bi se ispostavilo da imam ulegnuce sa desne strane...on mi je bio jedini izbor ...u utorak ujutro sam dosla u Rijeka ,dr.zambelli me pregledao rekao sta ce radit ,poslikao me ,otisla sam obavit predoperativne priipreme(vadenje krvi,Ekg) I srjedu ujutro dosla na operaciju ,nakon operacije sam ostala prespavat kod njih ,u cet ujutro nakon pregleda bila otpustena...u pon su mi vadili tampone iz nosa(nakon 5dana) I u srijedu skinuli kalup(nakon 8dana) nakon toga mi je dr zaljepio flaster na nosu koje sam imala jos 5dana ...U glavnom nista ne boli (ja sam inace papak i ne podnosim bol)
2018 02 22
A normalno da niste; nije to samo tako, uz sve ostale strahove, tu je i onaj da nas netko trajno ne zezne, prvenstveno zdravstveno, ali naravno i estetski. Ja nekako vjerujem da je sve u najbolje vrijeme za nas;) Bas mi je drago da ste zadovoljni i sretni, tako mi i vasi upisi zrace;) Koliko je neugodno vadjenje tampona i koliko toga ima?
2018 02 22
> iraira: > A normalno da niste; nije to samo tako, uz sve ostale strahove, tu je i onaj da nas netko trajno ne zezne, prvenstveno zdravstveno, ali naravno i estetski. > Ja nekako vjerujem da je sve u najbolje vrijeme za nas;) > Bas mi je drago da ste zadovoljni i sretni, tako mi i vasi upisi zrace;) > Koliko je neugodno vadjenje tampona i koliko toga ima? Joj nisam vidjela koliko je toga bilo (mozda I bolje) ,meni je bilo jako neugodno vadenje tampona zato jer mi je cijeli nos bio osjetljiv i od sline i krvi se stvari vakum ...Jako neugodno al traje par sekunda🤪
2018 02 23
Ja sam operirana kod dr.Glumičića,imala sam poprilicno grbav nos i debele široke nosnice .Ukratko ,nije lijepo izgledalo :D Prilikom konzultacija utvrdio mi je takodjer i devijaciju septuma,medjutim tad mi to nije stvaralo probleme pri disanju.Izgledom nosa sada i nisam bas zadovoljna .A o funkciji da i ne pricam 😖 Imam velikih problema sa disanjem,nosnice i vrh nosa mi je ostavio bublast ,a profil je usedlao.Da sam bila bolje informirana ,definitivno bi moj izbor pao na Zambellia .Znam i curu koja je radila kod njega ,nos je prekrasan i pase njenon licu.I sama razmisljam o sekundarnoj,a funkciju cu svakako morati 😞 Zato Glumičić 👎
2018 04 22
Grozno >:( I sretno vam u svakom slučaju, na sekundarnoj, koga god odaberete.
2018 04 22
Hvala @iraira ,nadam se :D
2018 05 21
Ja sam se napokon odlučila i sljedeći tjedan idem.
2018 05 27
Wow sretno ;))))
2018 05 27
@iraira thx,
2018 05 27
> didi113: > Pooz ja sam u 1mj operirala nos kod Zambelli ...nije me nista bolilo ,neugodno je zbog tampona I svega...oporavak mi je trajao 2tj mad sam ja nakon 10dana isla avionom za London jer ne zivim u hr...jako sam zadovoljna al treba jos vremena dok splasne sve Dali imas koju sliku prije i poslje operacije?
2018 12 14
> elizabeth123: > to sto si rekla za disanje je istina ja sad losije disem,60posto na nos ostalo na usta,ako pricam u komadu moram hvatati zrak,zapusem se za cas a trenutacno sam na terapiji kortikosteroida nasonex jos mjesecima.Uopce ne znam kako je krenulo po zlu,kad gledams atre slike iz tipa 2008 nos mi je bio super,ni velik ni malen,onda preseljenjem u zagreb su krenule prehčade i godinama koristenjem operila i slicnih kemijskih sprejeva sluznicu sam unistila i na kraju deviajcija septuma,inhalacije nisu nista pomogle,a operacija jos manje,sad me boli cijeli nos jer je traumatiziran a jos me dodatno boli od puhanja jer stalno curi.cijelo ljeto sam ronila i more nista nije pomoglo.poanta price-NE DIRAJTE NISTA OSIM ako nemate nos kao vjestica grbu i svaki dan placete i imate jebene traume,svaka operacija poslije prve je gora i bolnija i kod nas nema strucnjaka za noseve,ma sto govorili.photoshopirane slike severine i ostalih zaboravite,i njoj nakon Zambellijeve rekonstrukcije uzivo nos ide na koso. Bas mi je zao sto je se tako zakompliciralo. Ima li kakve razlike sad kad je proslo vise vremena? Jel bi ti bio problem poslati fotke prije i poslije? Ja se trenutno premišljam pa bih htjela vidjeti iskustva drugih i kako je drugima ispalo i dobro i loše .
2020 10 06
> didi113: > Hvala,jedino mi je zao zasto se prije nisam operirala (imam 27god) ...ja vam nemogu opisat koliko mi je samopouzdanje poraslo I koliko sam sretna...Ja sam isla iskljucivo zbog estetike da bi se ispostavilo da imam ulegnuce sa desne strane...on mi je bio jedini izbor ...u utorak ujutro sam dosla u Rijeka ,dr.zambelli me pregledao rekao sta ce radit ,poslikao me ,otisla sam obavit predoperativne priipreme(vadenje krvi,Ekg) I srjedu ujutro dosla na operaciju ,nakon operacije sam ostala prespavat kod njih ,u cet ujutro nakon pregleda bila otpustena...u pon su mi vadili tampone iz nosa(nakon 5dana) I u srijedu skinuli kalup(nakon 8dana) nakon toga mi je dr zaljepio flaster na nosu koje sam imala jos 5dana ...U glavnom nista ne boli (ja sam inace papak i ne podnosim bol) Jel bi mogla mozda poslati koju fotku prije i poslije ako nije problem? Ja se trenutno premisljam pa bi mi puno znacilo 😊
2020 10 06
1 2 3