Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

mojekrpice.hr zaražene malwareom?

Samo da obavijestim svekoliko pučanstvo krpica - čini se da se na stranicu pored ove invazije botova nakačio i malware. Antivirus program na mom kompu se svaki put kad otvorim neku krpicu ili profil tijekom zadnjih cca. 20 min aktivira s obavijesti da je blokirao upad trojanca, tako da pripazite, trojanci služe krađi podataka. Pretpostavljam da se ni ovaj put nećemo moći osloniti na pomoć famoznog baltičkog tehničara...
2017 09 25
Koji antivirusni? Koji malware ti javlja?
2017 09 25
i hoćeš reći da ti ga blokira samo kad otvaraš neku stranicu na krpicama, ali ne i na drugima, tipa... net.hr?
2017 09 25
Ne, bar ne obavještava o tome, samo na nekim (najčešće reklamnim) stranim stranicama, kad skeniram komp obično je čist... Ak to nije neki problem, javi da maknem temu, nisam stručnjak....
2017 09 25
Ma to su buttoni za add to pinterest, FB, google, email...lik koristi gotovu skriptu, ovu za koju ti javlja upozorenje.
2017 09 25
Dakle, mogu pretraživati stanicu, ali kad otvorim link za neki određeni artikl izbaci mi se ovo. Npr. pretražujem kategoriju "majice" i kliknem na neku određenu majicu i bam, evo ga.
2017 09 25
Da, samo su na artiklima ti buttoni, zato.
2017 09 25
> hanami: > Ma to su buttoni za add to pinterest, FB, google, email...lik koristi gotovu skriptu, ovu za koju ti javlja upozorenje. Šta da radim šta šta
2017 09 25
:') Ma ništa, idemo dalje. Može biti lažno pozitivno jer im se već događalo, a i ne mora, ko zna. Moglo bi se blokirati preko adblockova, trebalo bi manualno unijeti... Iskreno meni uopće ne loada taj element na stranici ili mi je kasno pa ga nemrem naći.
2017 09 25
Kužim sad zašto ga nemam. Tko ima ublock, blokira ga automatski.
2017 09 26
> hanami: > Kužim sad zašto ga nemam. Tko ima ublock, blokira ga automatski. Dodala sam to (iako ne znam šta je xd) i sada funka! Hvala ti :* :*
2017 09 26
Kako to s tim virusima ide ako otvaram stranicu preko mobitela? Nisam bas strucnjak a ne bi si htjela neki virus jos navuc haha😁
2017 09 26
> mihica555: > Kako to s tim virusima ide ako otvaram stranicu preko mobitela? Nisam bas strucnjak a ne bi si htjela neki virus jos navuc haha😁 Manje više isto kao i preko računala.
2017 09 26
Tj moje pitanje je imaju li mobiteli vec sami po sebi neki antivirus ili bi to isto trebala skidat kao i na kompu?
2017 09 26
> mihica555: > Tj moje pitanje je imaju li mobiteli vec sami po sebi neki antivirus ili bi to isto trebala skidat kao i na kompu? Mobiteli ne dolaze s antivirusnim, doduše, imaju nekakve sigurnosne aplikacije koje možeš i ne moraš instalirati kada ga prvi put upališ. U principu sigurnost na mobitelu je malo bolja nego na računalu ako ne mijenjaš defaultne sigurnosne postavke. Proguglaj pa nam javi na temu što si našla :)
2017 09 26
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija