Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Plaćanje poštarine

Vec mi se tri puta dogodilo da su mi cure naplatile vecu postarinu: 1. 20kn za preporučeno slanje majice koje je ispalo 8.30kn i nije uopce preporučeno na kraju poslano + A4 koverta s mjehurićima 2. 15kn za paket tisak za jedan sako, koji mi je poslan u omotnici koja je 10kn - 5kn gore dole stvarno ne znaci ali ono... I posljednje sto me i motiviralo da vas pitam jel vam se isto dogada i u cemu je stvar: 25kn za slanje baloneru tiskom, koji mi je evo sada dosao u small paketu koji je 15kn. Jel ja nesto propustam oko placanja postarine ili?
2017 10 07
Pokušavaju tak 'zaraditi' još koju kunu, pa zašto ne upozoriš njih na to onda reci da ćeš uplatiti 15kn za poštarinu i ako bude više od toga da ćeš nadoplatiti još na račun - a pošto si u pravu nećeš ništa više uplaćivati. Btw. da takvih dosta ima, poštom ne šaljem uopće a tiskom znam koje su cijene pogotovo sad ova najava prek neta 100x lakše a svi imamo smartfon tak da je pokazivanje baroka teti na kiosku čas posla.
2017 10 07
malo nepošteno, zato i ja volim tisak.....
2017 10 07
Daj svoj prijedlog o trošku slanja.
2017 10 07
kako je sako stao u omotnicu :,'(
2017 10 07
> sanjaurban: > kako je sako stao u omotnicu :,'( valjda u veliku omotnicu,nagurala ga je, samo da plati manju poštarinu.... :")
2017 10 07
Znala si što kupuješ, zar ne? Zašto si uopće pristala platiti 25 kn za pt kad svi znamo kolikih dimenzija i težine (tj. lakoće) baloner može biti i da se može bez problema složiti i staviti u S kutiju. Prvi slučaj neću ni komentirati, srećom je sve prošlo i stiglo bez problema (nadam se bar), a drugi slučaj sam imala i sama - došla na kiosk poslati neku majičicu, nije bilo S nego samo M i L kutija, a stvarno je bila tanka pa sam zamolila da pošaljem u kuverti i tako curi ostala dužna 5 kn. S tim da sam ju ja tražila broj računa da joj ih vratim, ali nije htjela.
2017 10 07
Hola hanibani! ;)
2017 10 07
Zato je najbolje odmah razjasnit sve. Ja sve artikle saljem preporuceno , prioritetno i to odmah naglasim. Kao kupcu mi se znalo dogodit da preporucenu posiljku platim 20 kn tj pretplatim jer znm da si je cca 4kn stavila u dzep -.-
2017 10 07
Kao kupcu: živciraju me tako visoke cijene poštarine, ako kupim majicu od 40kn, jos 20kn poštarine?! To bih voljela da je i na Tisku i u pošti jeftinije. Kao prodavaču: ja predvidim cijenu artikla i nekad naknadno dodam 10kn poštarine, a nekad odmah u tu cijenu.
2017 10 08
Ja obično podijelim poštarinu po pola s kupcem, a meni je zadnja cura dala gratis L Tisak paket jer sam uzela 3 stvari odjednom.
2017 10 09
> dansii: > Vec mi se tri puta dogodilo da su mi cure naplatile vecu postarinu: > 1. 20kn za preporučeno slanje majice koje je ispalo 8.30kn i nije uopce preporučeno na kraju poslano + A4 koverta s mjehurićima > 2. 15kn za paket tisak za jedan sako, koji mi je poslan u omotnici koja je 10kn - 5kn gore dole stvarno ne znaci ali ono... > I posljednje sto me i motiviralo da vas pitam jel vam se isto dogada i u cemu je stvar: > 25kn za slanje baloneru tiskom, koji mi je evo sada dosao u small paketu koji je 15kn. > Jel ja nesto propustam oko placanja postarine ili?
2017 10 09
Upravo danas mi cura za jedne hlace koje kostaju 40 kn napisala da uplatim 70. Kad sam joj objasnila cjenik, ne znam da li se naljutila, ali se ne javlja
2017 10 09
> marybell: > Upravo danas mi cura za jedne hlace koje kostaju 40 kn napisala da uplatim 70. Kad sam joj objasnila cjenik, ne znam da li se naljutila, ali se ne javlja Ne dajte da Vas se pravi budalom. Neke cure ne znaju, međutim, ako hlače platim 40, a poštarinu koja košta 15, 30 kuna, hlače koštaju 55 kuna, a ne koliko je naznačeno u oglasu. Ne pristajte na takve stvari ni u ludilu!
2017 10 09
Cijena paketa i tiskom i postom je fiksna (postoje izracuni na stranici poste). Osobno, kod opisa svakog artikla navedem i nacin slanja, cijenu pt koju trazim- uvijek saljem u omotnici s mjehuricima ili kutiji zamotonoj u pak papir. Cipelice i ambalazu mi je apsurdno zaracunati i ako netko to trazi od mene kao kupca da platim odustati cu od kupnje. Do sada mi se desilo svega par puta da sam kupcima ostala duzna 2-3kn, vecinom dio troskova nadoplatim ja a kod kupnje vise artikala i cijele pt. Vodim se time da mi je cilj prodati pa se necu sramotiti radi 5kn i da mi stvati stoje nepridane radi toga jos 6mj. Kada kupujem, odmah u prvoj poruci pitam sto me zanima te koliki su pt-ako prodavac preuvelica cijenu pt lijepo ga pozdravim i idem dalje.
2017 10 09
1 2