Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko profila!!!

Dosada sam se prijavljivala sa facebook accountom na mojekrpice, ali facebook profil zelim obrisati.. Zanima me da li cu moci koristiti i dalje svoj profil na krpicama ili ako necu da li ga mogu na neki nacin prebaciti pa se i dalje prijavljivati na ovaj svoj sadasnji profil? Nezelim izgubiti sve sa krpice profila :/
2013 04 21
Mene isto to nedavno zanimalo, jer u biti mi koji se logiramo preko fejsa takoreći nemamamo lozinku, tj. nismo ju sami nikad upisivali. Ja sam ti onda napravila slijedeće... Odlogirala sam se i zatim pri ponovnoj prijavi kliknula da sam zaboravila lozinku. Lozinka (neka bzvz kombinacija slova) mi je nakon toga poslana na mail s kojim sam registrirana na fejsu. I to ti je to onda, za prijavu ti treba tvoj nick i ta lozinka, znači ne moraš više fejs koristit. Nadam se da sam jasno ovo objasnila i da će pomoć [:smijesi]
2013 04 21
Jojj super ! :D vec sam mislila da cu morat sve nanovo radit... hvala! sad cu isprobat
2013 04 21
Ja nisam nigdje naisla na tu opciju jos, jedino na ove blokirane clanove haha
2013 04 21
Bila je tema nedavno, ne može se baš baš pobrisat... meni je to malo spooky [:jezik] Pobrišeš artikle i Ćao
2013 04 21
Profil može samo administratorica obrisat.
2013 04 21
adminka ne brise profile, osim prevaranticama. napisala je obrisite sve artikle i ne prijavljujte se vise. [:smijesi]
2013 04 21
Hmmmm [:sokiran]
2013 04 21
Ali profil opet ostaje,mislim da bi im bolje bilo da brišu profile jer se ovako samo stvara gužva tu,bespotrebno.Isto što se govorilo i o curama koje se godinama tu ne prijavljuju,a profili im stoje
2013 04 21
Znaci ako zelis imati obrisan profil postani prevarant :p
2013 04 21