Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Aukcije - imaju li smisla?

Zanima me koliko je vas uspjelo nešto povoljno kupiti ovdje na nekoj aukciji? I obrnuto, uspijevate li išta prodati na taj način? Jer povremeno škicnem (najčešće nema ništa u mojoj veličini), ali primjećujem da većina aukcija prođe tiho i neprimjetno, bez i jedne ponude. I sama imam takva iskustva - nudila sam povremeno izvrsne komade s početnom cijenom od 10 ili 15 kn... i ništa! Nitko ni da pogleda! Pa mi to stvarno nije jasno :|
2017 10 11
Ne par puta sam pokusala,ali bezuspjesno!Odustala... Mislim da vecina ni ne gleda te aukcije tako da stvarno nema smisla ista stavljat tamo...bolje sniziti cijene na neku normalu,ovak i da stavis pocetnu cijenu od 15-20kn bidat ce jedna cura,i sta tak mogu odmah prodat za 25kn i to je to!Mislim nije bas da se tuku na aucijama ne,ne,ne!!
2017 10 11
ja sam stavljala haljine i nikad nisam uspjela nista prodat na aukcijama ne javlja se nitko vise ovako normalno prodam
2017 10 11
bilo bi dobro da kad netko otvori aukciju da se to moze vidjeti i na profilu,osim na forumu
2017 10 11
Prvi problem aukcija je što nisu uočljive pa je zbog toga slaba posjećenost. Drugi poblem su cijene. Cure često stavljaju previsoku početnu cijenu. Neki puta čak i istu kao i u oglasu ili samo 10-20kn nižu. Rekla bih da je ovaj prvi uzrok drugome. Privremeno rješenje bilo bi objaviti artikl koji je na aukciji, za cijenu staviti početnu, u naslov "aukcija", a u opis link na aukciju. Samo ne znam je li to dopušteno :/
2017 10 11
Da, samo problemi... s jedne strane slaba vidljivost, a s druge često nerealne cijene. Daklem, ništa od toga :(
2017 10 11
Po meni veci problem je nevidljivost. Ja inace imam naviki ic odmah u nedavne teme i tako da tee od aukcije, zamjene, trazim i slicne ne vidim. I uopce ne sjecam se njih. I kada bi bas nesto htijela vidiet od te teme ne dami se ic trazit ih po cijeli forum. Stvarno ne kuzim zasto ne idu pod nedavne teme. Uvijek se nadam da te teme postanu vidiljive u nedavne teme.
2017 10 12