Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara ili ne?

> SonjaSpoljaric: > > katarinamartina: > > > SonjaSpoljaric: > > > > SonjaSpoljaric: > > > > uglavnom, sve vam je tu lutrija, već od momenta kad nešto kupite ili prodate,....... > > > pa ni neću, dat ću ih dalje u prodaju, možda se neko nađe sa tankim nogama...... 8-) :") > > Slijedeći puta pitaj i dužinu gaziša i širinu, jer nisu svi kalupi cipela/čizmi isti. Ima ih različitih širina. > pa Katica disi ti,vidiš tebi bi ih mogla prodat za 110k, a ti preprodaš dalje za 510k....... :') O Sonja, jutreko. Vidim da ti je jezik od korijena do vrha duži od musculus sartoriusa . PolaHko, ući ćeš u Guinnessovu knjiga rekorda. :") o:) :* 8-) :@
2017 10 20
dobro jutro i tebi Kate, što sam napravila....a to, da kupiš moje čizme... :D reko možda imaš tanju nogu... :D , a ostalo je naravno šala, pa znaš mene...... 8-) <3 :P
2017 10 20
uostalom Kate,ako sam te uvrijedila možeš me tužiti za nanošenje duševne boli..... :") :") :")
2017 10 20
> SonjaSpoljaric: > ja sam eto,uplatila i dobila cipele moj broj, al ne mogu u njih ni prste staviti,gospođa je rekla > da očito imam deblju nogu od njene..... o:) što bi vi napravili..... Da li je na oglasu bilo napisano koja je dužina gazišta ? Možda ti broj " odgovara" , ali nije svaki kalup cipela isti , a nema svako ni istu "širinu" stopala ... Ja recimo imam uže stopalo ,dok recimo moja mama šire , obje nosimo isti broj cipela , ali ja u njezinim "plivam" dok ona u moje ne može nogu ugurati ... " pepeljuge" :D
2017 10 20
napominjem,ne reklamiram ih, nego sam htjela reći, da i pored svih dimenzija koje odgovaraju, kupovanje na krpicama je lutrija......
2017 10 20
> SonjaSpoljaric: > dobro jutro i tebi Kate, što sam napravila....a to, da kupiš moje čizme... :D > reko možda imaš tanju nogu... :D , a ostalo je naravno šala, pa znaš mene...... 8-) <3 :P Katica, a možda bi ipak baš tebi odgovarale....? :") :") <3
2017 10 20
Ne mora biti odmah prevara u pitanju, ja sam nedavno slala obično i također nije došlo, barem tako korisnica tvrdi. To je dvosjekli mač, vjerovati drugoj strani da nije došlo ili pak korisnica želi i robu i novac. To uvijek ostaje misterij.
2017 10 20
Ne saljem i ne zelim da mi se salje obicno. Donaplatim za preporucenu postarinu jer mi 2 puta obicno poslano nije stiglo. Platim 5 kn vise i mirno spavam.
2017 10 20
> SonjaSpoljaric: > > SonjaSpoljaric: > > dobro jutro i tebi Kate, što sam napravila....a to, da kupiš moje čizme... :D > > reko možda imaš tanju nogu... :D , a ostalo je naravno šala, pa znaš mene...... 8-) <3 :P > Katica, a možda bi ipak baš tebi odgovarale....? :") :") <3 Koji si ti čičak. x-)
2017 10 21
Ocijena za ovu mladu damu je cista 1 stavit cu ju jos i na profil forum da znate naime kupila sam cizme od dame i u opisu profila pise 38 velicina znaci ja sam cisti 38 a ove ogromne cipele su su 39 prema 40 kazem joj nek mi vrati novce ona izvrce da mi se kao ne svidaju i tako to ja cu ih stavit na svoj oglas i naglasit da su 39 kako se curama ne bi desilo sto i meni platila sam ih 300 kuna stoga djevojke sve koje kupujete od ove mlade prevarantice prije se raspitajte sve o velicini jer stigle su mi danas i ja sam odmah javila da su mi velike a ona ne vraca novce stoga moja ogromna ocijena je 1 doticna se zove princesss29
2020 02 11
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija